Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Probishtip

Golf , 21
Passat , 9
Caddy , 2
CC , 1
Polo , 8
Sharan , 3
Touran , 2
Vento , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Probishtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Probishtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Jan 10:06 ,

VW Golf 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 19:13 ,

VW Golf 3

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Nën 23:40 ,

Golf 6 1.4 benzin plin

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 15:15 ,

VW Golf 3 1.9 tdi 90hp

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 12:00 ,

VW Polo 1.4 TDI

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 15:40 ,

VW Passat CC 2.0tdi 140hp DSG avtomatik

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 11:15 ,

VW Golf 5 2.0 -05

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 17:54 ,

VW Golf 5 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 01:34 ,

VW Golf 5 tdi 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 01:34 ,

VW Golf 5 2.0tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 04:10 ,

VW Volkswagen sharan 1.9 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Mar 14:24 ,

Sharan 1.9TDI

2 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 17:41 ,

VW Touran -04 2.0 tdi

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 09:50 ,

VW Passat B7 -11 1.6 TDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 03:40 ,

VW Sharan 1.9TDI

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 09:17 ,

Touran 2.0 TDI -04

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 21:21 ,

VW Polo

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 01:38 ,

VW Polo 1.4 TDI - NAVI

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:34 ,

VW Golf 4 dizel -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 17:45 ,

VW GOLF 4 1.9 tdi 90 ks Najdobriot motor

2 350 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:21 ,

VW Polo -99

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 01:07 ,

VW Passat 1.9 TD

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 11:02 ,

VW Golf V 2.0 TDI

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 21:26 ,

VW Golf 3 1.9 TDI -95

1 550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:42 ,

VW Passat 1.8 Benzin plin

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 21:06 ,

VW POLO 9n 1.9 TDI 101PS

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 22:59 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:08 ,

VW GOLF

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 15:43 ,

VW Polo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 20:47 ,

VW Passat 3

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 09:05 ,

VW Golf 3 tdi GT

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Jan 20:15 ,

VW Caddy 2.0 SDI

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 17:17 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 90 KS

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Sht 14:32 ,

VW Caddy vo odlicna sostojba

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 17:49 ,

VW Golf

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Korr 16:22 ,

VW Passat 19 tdi

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 21:56 ,

VW POLO FOX

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 16:47 ,

VW Golf 3 1.9 TDI

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 17:15 ,

VW Golf -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 22:20 ,

VW Polo fox socuvano

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 20:53 ,

VW Golf 1.9

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 19:54 ,

VW Vento -93

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 19:46 ,

VW Golf 4 vo odlicna sostojba -04

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 09:02 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 131 hp HIHGLINE -02

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 00:58 ,

VW Golf 4 1.9 TDI -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 14:21 ,

VW PASSAT TDI -95

1 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Korr 22:25 ,

VW Passat 1.9 TDI -98

3 100 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Probishtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione