Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 7636
Passat , 3334
T3 , 12
T4 , 34
T5 , 56
T6 , 4
181 , 1
Amarok , 3
Beetle , 91
Bora , 150
Buggy , 6
Caddy , 216
CC , 60
Corrado , 1
Crafter , 23
Eos , 57
Fox , 87
Jetta , 117
Käfer , 4
LT , 7
Lupo , 96
New Beetle , 66
Phaeton , 66
Polo , 1434
Scirocco , 44
Sharan , 356
T1 , 2
T2 , 1
Tiguan , 121
Touareg , 250
Touran , 846
up! , 17
Vento , 144

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:18
Линк
, ,

VW Passat CC 170ks 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 11:43
Линк
, ,

VW Scirocco 2.0 TSI 211ks DSG F1 neuvezen

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:47
Линк
, ,

VW GOLF 1.9TDI BLUEMOTION

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:25 , ,

VW Passat B5 2.5 V6 150hp dizel

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:18 Shitorja , ,

VW TIGUAN

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:10 Shitorja , ,

VW TIGUAN

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:12 , ,

VW Touareg 2007 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 ,

VW Golf 6 highline 2009 1.4tsi dsg F1 160ps

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:44 ,

WV Поло 1.2 2004 год

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:42 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 , ,

VW Passat 1.9 tdi 96kw 2004 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06
Линк
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:04 Shitorja ,

Golf 4 1.9 tdi god 2000,full oprema...

2 100 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:58 Shitorja ,

Golf 4 1.9 tdi god 2000,full oprema...

2 100 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:41
Линк
, ,

VW Passat CC 3.6 FSi 300ks 4motion DSG

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 , ,

VW Pasat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 , ,

Golf R line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:31 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks skopski neuvezen 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:37 ,

Се Продава Golf 5 TDI 1.9 (Без царина)

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

VW Passat top socuvano

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 , ,

VW Scirocco 55 000km

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:19 ,

Polo STYLE 1.2 benzin 2011 - FULL kako novo!!!

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:19 ,

VW Tiguan 2.0 TDI Four Motion

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

VW GOLF VII 1.6TDI DPF 105KS 2014G...PRV GAZDA...SERVISNA!

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione