Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 354
Passat , 153
T3 , 2
T4 , 1
T5 , 1
Beetle , 7
Bora , 4
Caddy , 13
CC , 3
Eos , 1
Fox , 6
Jetta , 11
Lupo , 2
New Beetle , 10
Phaeton , 2
Polo , 114
Scirocco , 2
Sharan , 5
Tiguan , 9
Touareg , 12
Touran , 21
Vento , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:12
Linku:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:54 Shitorja , ,

VW Polo 1.6 tdi unikat Auto Zveki

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:54 Shitorja , ,

VW Golf 6 1.6 tdi eu5 2009 Avto Zveki

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Shitorja , ,

VW Golf VI+ 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:25 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:12
Linku:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:49 , ,

VW Golf 6 Plus 1.6tdi ekstra socuvan euro 5

6 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:00 Shitorja , ,

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 HIGHLINE

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:59 Shitorja , ,

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 2013

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 , ,

VW JETTA 2.0 TDI 103KW -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 21:13 Shitorja , ,

VW Passat 1.9tdi automatic moze i zamena

2 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:11 , ,

VW Golf 6 Karavan

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:02 Shitorja , ,

VW Golf MK 6 2.0tdi 110ks 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:22 , ,

VW Transporter

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Maj 18:24
Linku:
, ,

VW Golf5, 1.9TDI - 4Motion (4x4)

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 11:19 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010 highline euro 5

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:06 Shitorja , ,

Golf VI 2.0 140ks Highline Pro avto market

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 10:03 Shitorja , ,

Golf VI 2.0 140ks Highline Pro avto market

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 10:12 Shitorja , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 08:00 Shitorja , ,

VW Golf 1.6 tdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 17:01
Linku:
, ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

60 000 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 15:25 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 11:57 , ,

VW Touran dizel 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 21:25 Shitorja , ,

VW Polo 1.6 tdi AutoBern

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 11:32 , ,

VW Touran 2004 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 10:10 Shitorja , ,

VW Golf 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 08:44 Shitorja , ,

VW TIGUAN

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:07 , ,

VW Polo dizel 2008 itno

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 08:30 Shitorja , ,

VW Caddy 2.0TDI 2008

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:36 , ,

Golf 5 benzin/plin

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 14:52 , ,

VW Passat 2.0tdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 10:56 Shitorja , ,

VW Golf 6 1.6 102ks Bifuel benzin fabricki plin

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 13:28 , ,

Golf 5 vo odlichna sostojba

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 21:09 , ,

Vw POLO 1.4 PLIN 2006.GOD

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 19:07 , ,

VW Passat b7 1.6 dizel

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 11:27 , ,

VW Beetle 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:17 , ,

VW Beetle 1.9 TDI 2007

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 19:10 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 20:06 Shitorja , ,

VW GOLF 6 1.6TDI 105HP -09

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 15:29 Shitorja , ,

VW GOLF 7 2.0TD 150HP -13

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:29 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 12:17 , ,

VW Golf 5 dizel 1.9 TDI 77kw 105ks

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:52 , ,

VW Golf 6 tdi 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 23:00 , ,

VW Golf 6 Plus 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 12:46 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 110HP -15

11 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 12:10 Shitorja , ,

VW Volkswagen Tiguan 2.0tdi 140hp 4 motion 11 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 10:08 Shitorja , ,

VOLKWAGEN GOLF 7 1.6TDI 105HP HIGHLINE 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 11:07 , ,

VW Passat CC 1.8 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione