Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 233
Passat , 79
Beetle , 2
Bora , 9
Caddy , 9
Eos , 1
Fox , 3
Jetta , 2
LT , 1
Lupo , 1
Phaeton , 1
Polo , 46
Scirocco , 2
Sharan , 9
Touran , 45
Vento , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 23:56 , ,

VW Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016 Comfort business

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 20:21 , ,

VW Passat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 11:45 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:39 , ,

VW Polo cllasic

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:22 , ,

Wv Golf 5 1.9 tdi 77 kw 2005 god

4 050 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 01:40 , ,

Golf 6 105ks 2010g (audi Mercedes bmw passat opel seat)

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 10:10
Link:
, ,

Polo 1.4

1 234 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 10:06 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI BLUE MOTION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 17:56 , ,

SE PRODAVA PASSAT 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 10:16 Shitorja , ,

VW Golf Plus 1.6 tdi 2011

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 13:24 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:58 , ,

W.Turan 1.9 TDI

4 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 02:40 , ,

Touran 1.9tdi

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 02:40 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS 99 GODINA

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:19 , ,

VW Golf 1.9 TDI 77kw 105 ks god 2006 6brzini

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:06 , ,

VW Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 13:42 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI god 2007 77 Kw 105 Ks

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 23:16 , ,

Sheki

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 06:00 , ,

Polo 1.0 benzin 37kw 1996

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 19:54 , ,

Prodavam VW Bora

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 19:52 , ,

VW Polo 1.0 benzin 37kw 1996

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 22:13 , ,

GOLF 5 GOAL 1.9TDI 90 KS

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 00:15 , ,

GOLF 7 Bluemotion 1.6 / 105 PS / 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 23:58 , ,

GOLF 7 Bluemotion 1.6 / 105 PS / 2013

1 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:53 , ,

GOLF 5 PLUS

4 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 03:15 , ,

Golf 4 ( IV ) 1.9 TDI 90ks

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 18:45 , ,

Bora 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 15:29 , ,

VW Polo benzin moze zamena za dizel vozilo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 11:46 , ,

Shitet VW Vento 1.9 TD ne gjendje te mir

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 15:25 , ,

VW Golf 7 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 23:14 , ,

Passat

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 23:14 , ,

Prodavam passat 1.9 td 1993godnina ne registrirana

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 14:01 , ,

VW GOLF 5 2.0 GT 140HP

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 08:27 , ,

VW Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 13:03 , ,

VW Golf 4 1.9

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:19 , ,

VW Golf 5 1.6 Fsi

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Dhj 18:35 , ,

GOLF 6 / 2.0 / 110 PS / 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 21:22 , ,

GOLF 5+

4 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 01:17 , ,

GOLF 3 BENZIN PLIN 1.6

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 12:28 , ,

VW Golf 5 2.0 140ps

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 14:37 , ,

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN PLIN

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Nën 18:20 , ,

GOLF 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 13:46 , ,

VW GOLF 6 -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 18:10 , ,

Polo 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 02:41 , ,

vw touran

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 18:37 , ,

GOLF 6 TDI 2.0 110/81KW

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 16:35 , ,

Golf5 2.0 tdi avtomatik DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 15:19 , ,

VW Polo 1.2 Tdi 75ks Bluemotion -10 Kako Nov

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 22:00 , ,

GOLF 6 TDI 2.0 110/81KW

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione