Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 222
Passat , 118
T4 , 1
Beetle , 7
Bora , 1
Caddy , 4
CC , 3
Crafter , 1
Eos , 4
Fox , 1
Jetta , 6
Käfer , 1
LT , 1
Lupo , 7
Phaeton , 3
Polo , 51
Scirocco , 3
Sharan , 3
Tiguan , 9
Touareg , 15
Touran , 15
up! , 5
Vento , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:34 , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 105ks euro 5 2011 full oprema

6 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:27
Link:
, ,

VW Polo 1.2 TDI 55kw 2011 bluemotion navi full oprema novo

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:22
Link:
, ,

VW Polo 1.2 TDI 55kw 2011 bluemotion navi full oprema novo

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:13 , ,

VW Tiguan 2.0tdi dsg 4x4

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

20 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Maj 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:37 , ,

VW Scirocco 55 000km

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Maj 21:37 , ,

VW Polo 1.6 бензин, 103 000km

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 19:30 , ,

Neuvezuvan VW Passat B8 1.6 tdi bluemotion dsg

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 17:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 09:55
Link:
, ,

VW Polo benzin 2008

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Maj 14:01 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 2009

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 19:56 , ,

VW Passat 2.0tdi 2011 Bluemotion

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 19:49 , ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 16:34 , ,

Ambasada na Republika Hrvatska prodava VW Passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:39 , ,

VW Touran 1.6 tdi so sedum sedista kako nov inter guma

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 08:38 , ,

caddy 1.9 tdi life mnogu socuvan inter guma

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 08:13 Shitorja , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 08:07 , ,

VW Golf 7 2015

10 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 20:30 Shitorja , ,

Prodazba i otkup na ne uvezeni koristeni vozila

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Maj 20:29 Shitorja , ,

VW Jetta 2.0tdi so 89000km prv sopstvenik neuvezena

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Maj 10:15 , ,

VW Touran 1.9tdi 2010 so pet sedista

7 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 06:45 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 06:41 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks 2000 registrirano kako novo full

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 14:27 , ,

Lupo 3l Mala potrosuvacka

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 17:02 , ,

VW Golf 7 cup line 2015 park pilot blind sensor

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 17:01 , ,

VW Passat B4 karavan 2004

22 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 02:13 , ,

VW Passat 2004 avtomatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:01 , ,

VW Passat benzin 2011

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 23:12 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 08:43 Shitorja , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:35 , ,

VW Vento 1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 00:39 , ,

GOLF-IV 1.9TDI ODLICNO SOSTOJBA

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 08:36 Shitorja , ,

VW Touareg 3.0

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:58 , ,

Golf 5, 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 08:57 , ,

VW Golf 5 benzin 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 01:18 , ,

VW Passat 1.9 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 18:00 , ,

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 00:59 , ,

Golf 7

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 18:52 , ,

Се продава Голф 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 00:16 , ,

Golf 7 ALLSTAR OPREMA 2016 2.O DSG

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 12:45 , ,

VW Bora 2.0 benzin i plin 2000

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:21 , ,

VW Polo 2002 1,4 TDI

140 000 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 14:58 , ,

VW Passat -07

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:28 , ,

VW Golf 7 Redizanj

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Mar 15:58 , ,

Prodavam Passat

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 12:55 , ,

VW Passat -11 1.6 TDI

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione