Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 345
Passat , 145
T5 , 1
181 , 1
Beetle , 3
Bora , 3
Caddy , 15
CC , 1
Eos , 2
Fox , 9
Jetta , 5
Lupo , 9
Phaeton , 1
Polo , 93
Scirocco , 7
Sharan , 10
Tiguan , 6
Touareg , 3
Touran , 33
Vento , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Maj 12:57
Link:
, ,

VW Sharan 1.9 90ks 1996

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 01:57 , ,

VW Touran 1.9 2007 perfekten

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2005 so koza

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:21 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2005 so koza

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:30 , ,

VW Golf 7 1.2 tsi so plin vgraden

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:27 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDI 59kw perfektna

3 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:35 Shitorja , ,

VWTouran 1.9 tdi dsg 2010 Mobil Stef

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 20:34 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini perfekten

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 20:32 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 20:29 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini perfekten

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 18:31 Shitorja , ,

VW Touran 1.9 tdi 66kw perfektna uvoz Germanija

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 15:05 Shitorja , ,

VW Golf 1.6TDI 77kw so servisna kniska uvoz od Germanija

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 12:57 , ,

VW Sharan 1.9 90ks 1996

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 08:46 Shitorja , ,

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V DSG AVTOMATIK AUTO KODEKS

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:12 , ,

VW Touareg

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:15 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:24
Link:
Shitorja , ,

VW Scirocco 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:23 Shitorja , ,

VW Touran 2010 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:15 Shitorja , ,

VW Phaeton 4 Motion 5.0 TDI

4 470 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:52 , ,

VW Eos 2.0 TDI 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:36 Shitorja , ,

VW Touran 1.9tdi 2007 facelift 6 brzini kako novo full

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 11:56 , ,

VW Golf 6 bluemotion 1.6 tdi 2010

7 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 08:31 , ,

Audi A3 2010 1.6tdi 105ks klima tempomat VW motor perfekten

7 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 10:05 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 23:10 , ,

VW GOLF 6 "BLUEMOTION" SO NAVIGACIJA

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 15:47
Link:
, ,

VW Passat 1.9tdi 110hp

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Pri 12:25 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks Highline 6 brzini 2007 extra

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 21:48 , ,

VW New Beetle 1.6 tdi odlicna sostojba so full oprema

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 10:03 Shitorja , ,

VW POLO 1.2 METAN -04 AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 21:45 , ,

Golf 7 1.6 TDI DSG Comfortline

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 13:21 Shitorja , ,

VW Touran 2.0 TDI

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 11:01 Shitorja , ,

VW Caddy 1.9 tdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:06 , ,

Golf V 1.4 benzin

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 10:51 Shitorja , ,

VW Golf VI 2.0 140ks Highline 6 brzini 2010 Euro5 novo

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 00:04 , ,

VW Golf 2 1.6 benzin 1991

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 22:42 , ,

GOLF 4 1.6 SR FULL OPREMA KLIMA DEFEKT MOTOR ITNO!!

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 02:04 , ,

Prodavam avtobus

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 16:01 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 1999 110ks

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:21 , ,

WV Polo 1.4tdi 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 19:31 Shitorja , ,

VW GOLF 3 1.9 TDI 66KW 90KS GOD - 95 EXTRA

999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 18:27 , ,

VW Polo 1.2. benzin

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 09:48 , ,

Perfekten VW Golf 4 1.9 gti tdi 2000 116ks

2 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 09:16 Shitorja , ,

VW Fox 1.4tdi 2007 avto plac Dirala avtomobili

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione