Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë

Golf , 490
Passat , 149
T3 , 3
T4 , 2
T5 , 5
Beetle , 5
Bora , 10
Caddy , 11
CC , 2
Crafter , 2
Eos , 3
Fox , 5
Jetta , 1
Lupo , 4
Phaeton , 6
Polo , 81
Sharan , 11
T2 , 1
Tiguan , 7
Touareg , 8
Touran , 46
Vento , 10

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Pri 18:04
Линк
,

VW Golf vi vw tdi dsg automatic 2012

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:20
Линк
Shitorja ,

VW GOLF VII SPORTSVAN 1.6 TDI COMFORTLINE

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Shitorja ,

VW Polo 1.6 tdi dsg match 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 Shitorja ,

VW Polo 1.6 tdi dsg match 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:01 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 tdi highline 2009

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01 Shitorja ,

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 2012 KLIMA

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:54 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 tdi highline 2009

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 Shitorja ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw REG. 2009god. AVTOCENTAR

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:50 Shitorja ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw 2010god. AVTOCENTAR

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:50 Shitorja ,

VW POLO 1.6 TDI 55kw Full 2011god. AVTOCENTAR

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 tdi 77kw 6 brzini 2008 Avtocentar

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 Shitorja ,

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 2012 KLIMA

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:47 Shitorja ,

VW TOURAN 1.9 TDI 77kw 7 sedista -06 AVTOCENTAR

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:04 ,

Shitet vetura

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:04 ,

Shitet vetura

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:04 ,

Shitet vetura

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 23:57 ,

Golf 5 1.9 211ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:17 ,

VW Passat

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:13 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 110PS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:44 ,

VW Touareg

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 21:13 ,

VW Golf

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 17:40 ,

VW Caddy

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 09:11 Shitorja ,

VW TOURAN 1.9 TDI -07

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:11 Shitorja ,

VW TOURAN 2.0 DSG TDI

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 02:39 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 12:20 Shitorja ,

VW GOLF VII SPORTSVAN 1.6 TDI COMFORTLINE

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 09:57 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 18:04
Линк
,

VW Golf vi vw tdi dsg automatic 2012

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:10 Shitorja ,

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 04 <Avto Connect>

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 15:21 Shitorja ,

VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS Full 2011

6 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 13:24 Shitorja ,

AVTO PLAC AVTOCENTAR TETOVO

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Pri 21:59 ,

Se Prodava VW Touran

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 10:13 ,

VW Polo 1.4

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:18 ,

VW Golf 5 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:18 ,

VW Touran 2.0 tdi

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 23:54 ,

VW Passat B8 2.0tdi dsg 150ps 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 14:49 ,

VW Polo 1.4 tdi united

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 09:45 ,

VW Golf 7.5 gtd 2.0 184ps 2018

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 19:06 ,

VW Touran 1.9 me Targa të Gjermanis

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 03:41 ,

Vetura êsht e kompletuar

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:53 ,

passat b8 3xrline 150ks

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 14:43 ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ps sportline 2009

7 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione