Strugë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | up!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 12:29 Shitorja ,

VW up! 1.0 75HP

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 08:12 Shitorja ,

VW UP 1.0 MPI 60KS TREND -16

5 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Mar 09:51 Shitorja ,

VOLKSWAGEN UP 1.0 MPI 60KS TREND -16

5 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Mar 10:34 Shitorja ,

VW UP 1.0 MPI 60KS TREND -16

6 390 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Dhj 13:01 , ,

VW UP 1.0 benzin full oprema

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Tet 14:24 Shitorja ,

VW UP 1.0

6 100 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 14:23 Shitorja ,

VW UP 1.0 BENZIN -14

6 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Gush 01:28 ,

VW UP 1.0 44 KW

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Pri 22:17 , ,

VW up!

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 13:41 ,

VW UP

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim