Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Volvo

240 , 1
244 , 3
340 , 2
440 , 11
460 , 12
760 , 1
850 , 2
C30 , 21
C70 , 3
S40 , 44
S60 , 39
S70 , 6
S80 , 26
S90 , 1
V40 , 56
V50 , 33
V60 , 8
V70 , 12
XC 60 , 19
XC 70 , 7
XC 90 , 27

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Volvo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

Volvo V50 2.0 d Swiss

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

17 499 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:46 , ,

Volvo V50 1.6 Diezel od CH

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 ,

Volvo s60 D5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 21:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 00:24 ,

Volvo V40 1.6 D2 momentum ss

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 20:25 , ,

Volvo S60 Automatik

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:43 Shitorja ,

Volvo XC 60 2.4 dizel 120kw 2009 ekstra

11 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 17:30 Shitorja , ,

VOLVO C.30 1.6 HDI 2009 god

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:01 Shitorja ,

Volvo XC60 2.4 D4 AWD 4х4 Geartronic

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 14:34 Shitorja , ,

Volvo XC60 D3 Business 2WD AT

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 00:10 , ,

Volvo XC 90

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 20:10 Shitorja ,

Volvo V40 D2 2.0D 88kw business so sest brzini perfektno

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 03:36 ,

Se prodava Volvo v40

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Pri 03:34 , ,

Gof 5 4×4

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 15:08 ,

Volvo XC60 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 11:39 ,

Volvo V40 1.6 diesel

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 19:30 Shitorja ,

VOLVO XC 60 2.4 D 4X4

10 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:41 Shitorja ,

Volvo S60 2.0 d r-design

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 15:49 Shitorja ,

Volvo V70 2.4D aut moze zamena ili na rati

4 690 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:05 Shitorja ,

Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country

6 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 00:08 ,

Volvo XC 60 2.4 D4 AWD 4x4 Geartronic

18 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 16:13 , ,

Volvo S40 2.4i benzin i plin neuvezena odlicno socuvana

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Mar 11:00 Shitorja , ,

Volvo XC60 D3 Kinetic MT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 13:29 Shitorja ,

Volvo S90 2.0 D5 235hp Awd Geartronic Inscription

31 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:25 Shitorja ,

VOLVO V70 D5 185ks AUTOMATIC MOZE ZAMENA ILI NA RATI

3 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:24 Shitorja ,

VOLVO V70 1.6d DRIVE 2010 SUMMUM MOZE ZAMENA ILI NA RATI

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:21 Shitorja ,

VOLVO S80 D5 185KS AUT MOZE ZAMENA ILI NA RATI

7 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:21 Shitorja ,

VOLVO S80 2.5T 200KS AUTOMATIC MOZE ZAMENA I RATI

6 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:19 Shitorja ,

VOLVO C30 2.0D R-DESIGN 136ks MOZE ZAMENA I RATI

5 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:19 Shitorja ,

VW VOLVO S80 D5 AWD 185 AUT FUL MOZE ZAMENA

7 590 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 12:27 Shitorja ,

Volvo XC40 2.0 190HP D4 Geartronic momentum

31 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 15:52 ,

Volvo XC60 2009

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:34 ,

VOLVO XC60

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:06 Shitorja , ,

volvo xc60

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 23:57 Shitorja ,

VOLVO V 40 1.6 D D2 84kw ECO BUSINESS Novo Maksauto M

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 10:13 ,

Se prodava Volvo 460

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 21:05 Shitorja ,

VOLVO V50 1.6 HDI 80 kW. 2007 god

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:22 ,

Volvo V40 ZW 90dkm 120PK 6V"2016, 90000 Km

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 19:54 ,

VOLVO S80 2.4 D5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 10:46 ,

Volvo XC 70 cross country 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:54 , ,

Volvo v70 d5

12 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 12:17 ,

Volvo v50

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione