Novaçi | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 45

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


28 Qer 01:26 ,

Yugo 45

18 000 MKD

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Sht 14:34 ,

Yugo 45

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 14:45 ,

YUGO 45

Viti: 1986
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Qer 18:20 ,

Yugo 45 benzin plin

499 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Pri 19:00 ,

Yugo 45 Coral 1.1 i

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Nën 19:23 ,

Yugo 45 -87

15 000 MKD

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim