Veles | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 65

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


20 Jan 23:09 , ,

Jugo 65 Itno

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Dhj 22:23 ,

Yugo 65

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 10:07 ,

Yugo 65

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 16:28 , ,

Yugo 65

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 12:35 ,

YUGO KORAL 65

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 17:46 ,

Yugo 65 1.3 Atest Plin

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Korr 19:27 ,

Yugo 65 -89

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 21:12 , ,

Yugo Florida -90

20 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim