Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Yugo Yugo Tempo

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Yugo Yugo Tempo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Shk 13:32 , ,

JUGO FLORIDA PIKAP

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Jan 10:59 , ,

Prodavam Yugo Florida bordo boja

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 10:07 , ,

Југо флорида бела 92

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 09:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Nën 20:08 , ,

Prodavam Yugo Tempo 1.1

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Tet 17:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA PIKAP

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Korr 13:33 , ,

prodavam yugo tempo

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Korr 19:35 , ,

Yugo tempo 1.1

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Korr 13:01 ,

Yugo Tempo prva boja registrirano

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Pri 13:22 ,

Yugo Tempo

Viti: 1994
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Pri 15:30 , ,

Yugo Tempo

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Mar 08:12 ,

Yugo Tempo 1.1

590 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Dhj 16:55 ,

YUGO TEMPO 1.1 TNG

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 08:23 , ,

Yugo Florida

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 16:30 , ,

Yugo Tempo

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Nën 03:47 , ,

Yugo Tempo

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Nën 13:41 , ,

Yugo Tempo 1.1

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Tet 11:03 , ,

Yugo -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Gush 11:55 ,

YUGO EFI 1.1

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 14:02 , ,

Yugo Tempo

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Shk 22:08 , ,

Yugo Tempo 1.1 so atestiran plinski ured

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Korr 20:35 , ,

Yugo Tempo

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 15:35 , ,

Yugo Tempo 55

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 19:49 ,

Yugo Tempo

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 00:02 , ,

Yugo Tempo 1.1

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 21:17 ,

Yugo Tempo 1.1 TNG

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 18:30 ,

Yugo Tempo

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Qer 12:03 , ,

Yugo Tempo

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 23:08 , ,

Yugo TEMPO 1.1 na plin

780 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Maj 08:48 , ,

Yugo Tempo 1.1

350 EUR Намалена цена

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 08:05 ,

Yugo Tempo

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 20:22 ,

Yugo Tempo

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 14:50 ,

Yugo Tempo

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Mar 19:37 ,

YUGO TEMPO

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Shk 20:40 ,

Yugo Tempo 1.1i

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Nën 03:16 , ,

Yugo Tempo -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Tet 16:44 ,

Yugo Tempo 1.0 -00

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Gush 12:19 ,

Yugo Tempo -07

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Gush 18:06 ,

Moskvic 412 -80

Viti: 1980
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Korr 13:59 , ,

Yugo Tempo -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 15:29 ,

Yugo Tempo 1.1i -01

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 16:40 ,

Yugo Tempo 1.1 -98

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Yugo Yugo Tempo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione