Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Yugo

10 , 55
101 , 89
128 , 3
1300 , 8
1500 , 7
750 , 4
AR 55 , 18
Yugo 45 , 117
Yugo 55 , 195
Yugo 60 , 6
Yugo 65 , 14
Yugo Ciao , 1
Yugo In L , 15
Yugo Tempo , 42

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Yugo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Maj 20:25 , ,

Yugo Koral 55

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Maj 17:31 , ,

Yugo 55 coral

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 19:54 , ,

Се продава Yugo

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 12:32 ,

YUGO 55 od prv sopstvenik

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 20:50 , ,

Продавам Yugo 45

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 19:44 , ,

PRODAVAM YUGO 1.1 VO SUPER SOSTOJBA

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 18:42 , ,

prodavam yugo

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 18:30 , ,

Yugo 55 sočuvano

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Mar 18:16 ,

Se prodava yugo 45

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 08:50 , ,

Prodavam zaribano yugo 55 dobra skolka so prevod

7 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 21:44 ,

Yugo 55

13 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 13:32 , ,

JUGO FLORIDA PIKAP

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Jan 14:31 ,

Se prodava

111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Jan 09:56 , ,

Yugo EFI -03

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Jan 17:40 ,

Yugo 45 se prodava

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:07 , ,

jugo 45 zolto

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Jan 11:39 , ,

jugo 55 zeleno

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 11:27 , ,

Југо 55ка бордо

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Jan 11:27 , ,

продавам југо 45 бело

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 10:59 , ,

Prodavam Yugo Florida bordo boja

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 10:07 , ,

Југо флорида бела 92

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 10:07 , ,

Југо Флорида црвена

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Jan 10:06 , ,

Jugo Florida crvena 95

150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Jan 09:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Jan 05:47 ,

jugo.koral.55

200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 15:07 , ,

Продавам Југо Флорида

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Dhj 19:44 ,

Yugo 2008 GODINA BENZIN KAKO NOVOO!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Dhj 21:57 ,

yugo 1.6 90kw

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 19:41 ,

Yugo 1.1i 2002god.so 74.000km.fabrika

899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Dhj 18:15 ,

Се продава Yugo 45.

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Nën 20:48 , ,

YUGO VO ODLICNA SOSTOJBA

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Nën 20:08 , ,

Prodavam Yugo Tempo 1.1

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Nën 15:28 , ,

Yugo 55 1.3 -03

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Nën 04:05 ,

JUGO 11I. 2004G PLIN ATEST

25 000 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Nën 21:58 , ,

Se prodava yugo

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 08:02 ,

Yugo 55 -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 17:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA PIKAP

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Tet 23:49 , ,

Yugo 1.1i so 60.000km.socuvano kako od fabrika

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Tet 20:41 , ,

Yugo 45

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 19:25 ,

Se prodava Yugo 45

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Sht 00:31 ,

Yugo 2008 GODINA ITNOOO!

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Sht 14:02 , ,

Yugo koral in prv sopstvenik

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 19:38 , ,

Se prodava jugo vo odlicna sostojba!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Sht 00:43 ,

Se prodava cena po dogovor

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Sht 00:29 , ,

YUGO za prodazba

990 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Sht 15:47 , ,

Se prodava YUGO

990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Gush 00:38 ,

Се Продава Yugo Koral 55 Бензин/Плин

25 000 MKD

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 12:03 , ,

Yugo Koral 65

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Gush 09:15 Shitorja , ,

Yugo 55

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Gush 14:46 , ,

Yugo 55 -91

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Yugo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione