Çair | Makina | Vetura | Zastava | Poly

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


07 Tet 20:46 ,

Zastava Pick Up

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Sht 18:18 ,

Zastava Poly -95

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Shk 20:05 , ,

Yugo -89 registrirana

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Jan 23:53 , ,

YUGO 45 -88

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 02:31 , ,

Zastava Yugo 55 -95

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Tet 09:25 , ,

Yugo 55 -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Tet 08:59 , ,

Yugo 45 -88

200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 08:02 , ,

Zastava Yugo -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Korr 10:10 , ,

Yugo Skala 55 -90

799 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Qer 12:35 , ,

ZASTAVA YUGO -08

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim