Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Alfa Romeo

4C , 2
Alfa 145 , 34
Alfa 146 , 47
Alfa 147 , 551
Alfa 155 , 13
Alfa 156 , 354
Alfa 159 , 186
Alfa 164 , 10
Alfa 166 , 63
Alfa 33 , 18
Alfa 75 , 1
Brera , 11
GT , 61
GTV , 8
Giulia , 2
Giulietta , 23
MiTo , 28
Spider , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:11
Link:
, ,

Alfa Romeo MiTo 2009 1.6 dizel registrirano perfektno

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 15:51
Link:
, ,

Alfa

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:06
Link:
, ,

ALFA 147 JTD

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 12:27 ,

Alfa Romeo 1995

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:21 , ,

Alfa Romeo MiTo 2009 1.6 dizel registrirano perfektno

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:11 , ,

Alfa Romeo MiTo 2009 1.6 dizel registrirano perfektno

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 23:06 , ,

ALFA 147 JTD

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:51 , ,

Alfa

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:20 ,

Giulietta 2.0 JTDm2 2013 Euro5

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:53 ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm2 2013 euro 5

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 09:23 Shitorja , ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0jtd 170ks moze zamena

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 09:22 Shitorja , ,

Alfa Romeo Mito 1.4i AutoMilano 6meseci garancija

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 15:07 Shitorja ,

Alfa-Romeo Giulia Ti Lusso luxury premium pack 2.2D 150hp

21 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 06:30 , ,

Alfa romeo 147

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 15:36 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulia 2.2D turbo 150hp

19 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 14:31 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtdm 120hp

13 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 11:23 Shitorja ,

Alfa MiTo 1.3 JTDm 90ks 6 brzini 2010 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 23:47 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 benzin 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:21 Shitorja , ,

Alfa Romeo 147 full oprema plin atest registrirana

1 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:45 , ,

Alfa Romeo Giulietta QV

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 17:07 , ,

Alfa Romeo 159 dizel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 20:19 Shitorja ,

Alfa Romeo 1.9JTDm 120ks moze na rati 2007

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 18:49 , ,

Alfa Romeo jtdm 150ks redisign

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 13:33 , ,

Alfa Romeo GT

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 23:02 ,

Alfa Romeo 147

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Pri 13:38 ,

Bandazi za Alfa Romeo 147 so letni gumi

300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 23:31 ,

Alfa Romeo 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 11:44 , ,

Alfa Romeo MiTo 2011 1.4 so panorama

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 11:06 , ,

Alfa Romeo 159 dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Pri 13:44 , ,

Alfa Romeo 159 dizel 2006

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 09:11 ,

Alfa Romeo 147 1.6 benzin full oprema 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 14:49 , ,

Alfa Romeo Giulietta uvezena od Milano

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 22:55 , ,

ALFA ROMEO GIULIETTA-AUTOMATIC 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 05:20 , ,

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 13:56 ,

Alfa Romeo 156

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Mar 15:03 , ,

Alfa Romeo 159 dizel 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 15:03 , ,

Alfa Romeo 156 facelift 2005

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 18:06 ,

Alfa Romeo 159

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 10:40 , ,

Alfa gt 1.9jtd Q2

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 06:10 , ,

Alfa Romeo 156 facelift 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 13:55 , ,

Alfa Romeo 156 1,9 JTD itno

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 11:04 , ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 18:50 , ,

Alfa Romeo 147 dizel 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 06:39 , ,

Alfa Romeo 147 dizel 2006

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:38 , ,

Alfa Romeo 166 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:09 ,

Alfa Romeo GT Q2 1.9 JTDm

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 19:01 , ,

Alfa Romeo 156 1.8 benzin i plin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 20:52 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:11 , ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 105 hp QV Line

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 19:12 , ,

Alfa Romeo 147 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 07:13 Shitorja ,

Alfa Romeo Mito 1.6 multijet 122ks 2009

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 14:01 ,

Аlfa Romeo 159 2.4.jtdm

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 13:16 , ,

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione