Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 1
S-modele , 32
TT , 59
100 , 24
200 , 4
80 , 90
90 , 2
A1 , 11
A2 , 66
A3 , 1338
A4 , 2604
A5 , 248
A6 , 1650
A7 , 97
A8 , 232
Allroad , 26
Cabriolet , 8
Q3 , 18
Q5 , 86
Q7 , 188
QUATTRO , 10
R8 , 3
SQ5 , 1
TT , 18

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 20:19
Link:
,

Audi A5 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 06:18
Link:
, ,

AUDI A6 3.0 Quatro TDI S-LINE 171 KW -08

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:04 Shitorja , ,

Audi A4 B7 1.9 tdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:54 Shitorja ,

AUDI A5 3.0TDI QUATTRO 245KS AUTOMATIC SPORT 2010

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:34 ,

AUDI A6 3.0 TDI 245KS QUATTRO MATRIX -2012

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:44 Shitorja , ,

Audi A3 1.9TDI 105ks uvoz Belgija 2006 extra

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:24 ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:10 Shitorja ,

Audi A4 2.7tdi 140kw avtomatik 2009 Avtocentar

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 Shitorja ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47 Shitorja ,

Audi A6 Avant S-line 45tdi 230hp quattro S-Tronic automatic

46 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:08 ,

Se prodava audi a5 sportback S line

1 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:04 Shitorja ,

AUDI A4 2.0TDI 143KS AUTOMATIC NAVI REG. 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:57 Shitorja , ,

Audi A3 quattro 2.0tdi 150ks attraction

13 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 , ,

Audi a4 1.9 tdi

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:34 , ,

Transport i logistika

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:09 ,

Audi A3 dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:54 , ,

Audi A5 3.0tdi so full inter guma

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:35 Shitorja , ,

Audi A1 sportback 1.4tdi 90hp 2015/6 automatik s tronic

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:11 Shitorja , ,

Audi A5 3.0 TDI quattro stronic7 design luxe

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:43 Shitorja , ,

Audi A4 Avant business line 2.0TDI 150HP registrirana

18 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:18 , ,

AUDI A6 3.0 Quatro TDI S-LINE 171 KW -08

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 17:46 , ,

AUDI A4 2.0TDI 143hp 2009g DSG-AUTOMATIC NAVI

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 17:07 , ,

Audi a3 1.9tdi 90ks.odlicno socuvana 2000god.

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:35 , ,

Audi A6 dizel 1998

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Maj 14:06 Shitorja , ,

AUDI A3 2.0TDI 140KS PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 12:38 Shitorja , ,

Audi A6 3.0 TDI 2010

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 12:04 ,

Audi A6 S-Line Quatrro V6

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 10:04 ,

Audi A4 2.0tdi full odlicna sostojba kako novo servisna

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 23:16 ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 22:36 Shitorja ,

AUDI A4 allroad 2.0 TDI 170 KS UVOZ OD SVAJCARIA

12 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 22:08 Shitorja , ,

Audi A4 2.0 TDI S line Jimauto Group

5 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 21:06 ,

AUDI A3 S LINE 1.9TDI 2009GOD

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:53 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 20:21 ,

Audi A4 dizel 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:19 ,

Audi A5 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 20:19 ,

Audi A4 2.0 TDI 2018 ��������

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 20:19 ,

Audi A4 2.7 s-line v6 Besprekorno....

8 200 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:17 ,

Audi A7 S-Line

26 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 19:56 Shitorja , ,

AVTO NADJA PRODAZBA I UVOZ NA AVTOMOBILI

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 19:54 ,

Audi A3 sedan dizel automatik kupen MK 2019

18 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Maj 18:15 ,

Audi A2 2004

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 16:44 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI cabrio 2008 Avtocentar

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 16:43 Shitorja ,

Audi A3 2.0TDI 170ks 2008 Avtocentar

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:37 , ,

Audi A4 perfectno

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:27 , ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro neuvezena

21 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 15:22 Shitorja ,

Audi A4 2.0TDi 143ks *AVTOMATIK* MOZNOST NA RATI - 09

8 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:21 Shitorja ,

Audi A3 1.9TDi 105ks S-LINE SPORTPAKET PLUS - 2010

6 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 15:20 Shitorja ,

Audi A3 1.9TDi 105ks moznost na rati 2008

5 550 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione