Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 1
S-modele , 31
TT , 60
100 , 22
200 , 3
80 , 90
90 , 1
A1 , 7
A2 , 62
A3 , 1346
A4 , 2595
A5 , 247
A6 , 1675
A7 , 99
A8 , 238
Allroad , 25
Cabriolet , 8
Q3 , 27
Q5 , 86
Q7 , 192
QUATTRO , 11
R8 , 3
SQ5 , 2
TT , 18

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Audi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 10:28
Линк
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57
Линк
Shitorja , ,

Audi A8 Porshe Skopje

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Gush 10:14
Линк
,

Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP 2021 novo vozilo

1 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 13:34 , ,

Audi A8 TDI Quattro 4.2L 385KS 2014

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Shitorja ,

Audi A5 sportback 2.0TDI 150HP

34 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:50 Shitorja ,

Audi A6 2.0TDI 150HP business line

26 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:49 Shitorja ,

Audi A6 3.0tdi 218hp S-Tronic automatic

23 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:46 Shitorja ,

Audi A6 avant 2.0tdi 136hp

18 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 Shitorja ,

Audi Q5 2.0Tdi 150hp

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:44 Shitorja ,

Audi Q5 2.0Tdi 150hp

33 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:25 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007 Avtocentar

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 , ,

Audi A3 1.6 dti sport back 2010 105ks

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:21 Shitorja ,

Audi A4 2.0tdi 122hp Business line

22 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:09 Shitorja ,

Audi Q3 2.0Tdi 136hp led navi ops

19 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Audi Q5 2.0tdi 150hp executive

32 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:06 Shitorja ,

Audi A3 sportback 1.6tdi 116hp

16 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 Shitorja ,

Audi A6 2.0tdi 150hp ultra

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 ,

Audi A6 S-Line Quatrro V6

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:54 Shitorja ,

Audi Q5 S-Tronic Quattro 2.0Tdi 163 hp

34 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:54 Shitorja ,

Audi Q5 2.0Tdi 150hp

19 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:42 Shitorja , ,

Audi A7 3.0tdi 245ps Quattro

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

Audi Quattro Q5 2.0 252ks TFSI 2017

31 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28
Линк
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10
Линк
, ,

Audi A3 1.6 tdi 110hp euro6 Attraction Ultra 15

12 690 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:57
Линк
Shitorja , ,

Audi A8 Porshe Skopje

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:43 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 tdi quatro 2008

9 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:05 Shitorja , ,

AUDI A3 1.9 TDI...Neuvezeno

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:16 ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:45
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI Limousine S Tronic Sport

25 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:06 , ,

Audi 80

30 000 MKD

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 , ,

СЕ ПРОДАВА АУДИ А6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:46 ,

Audi A3 - 96 kw ; 131hp Full oprema

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41 Shitorja ,

AUDI Q5 3.0 TDI S_LINE QUATTRO UVOZ OD SVAJCARIA

17 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 , ,

Audi A4 perfectno

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 , ,

Audi Q7 3.0 tdi quattro neuvezena

20 500 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 ,

Prodavam Audi A6 2.7TDI

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:28 ,

Prodavam Audi A6 2.7TDI

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:23 ,

Audi Q7 S-line 2020

90 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:11 ,

AUDI Q7 3*S-LINE*

13 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Audi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione