Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi | Shkup

RS-modele , 1
S-modele , 5
TT , 5
100 , 2
80 , 4
A1 , 2
A3 , 96
A4 , 157
A5 , 19
A6 , 149
A7 , 10
A8 , 15
Allroad , 5
Cabriolet , 1
Q3 , 7
Q5 , 7
Q7 , 28
QUATTRO , 1
TT , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Korr 19:04
Link:
,

Audi A6 3.0 QUATTRO

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 22:05 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 142KS 2010 GODINA AVTOBANDA

9 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:24 ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 08:31 ,

Audi A6 2.0 TDI 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:16 ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 23:39 ,

Audi A6 3.0 Quattro turbo diesel 245ks

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 18:49 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 tdi CR

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Korr 15:46 ,

AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 19:04 ,

Audi A6 3.0 QUATTRO

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 15:52 ,

Audi A3 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 20:17 ,

Audi A3 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 14:19 ,

AUDI A8 3.0 TDI 250KS QUATTRO SLINE -2012

22 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 14:53 Shitorja ,

Audi Q5 3.0tdi 2xS Line CH

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 17:36 ,

Audi A4 Avant 2017 2.0 TDI automatik 190hp 29000EUR

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Korr 12:32 Shitorja ,

Audi A1 odlicno 2011 1.6tdi full oprema

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 12:28 Shitorja ,

AUDI A3 1.9tdi full oprema 2007

4 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 12:27 Shitorja ,

Audi A4 fabrika full oprema 2011 2.0 tdi

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 08:54 ,

Audi A6 3.0 TDI matrix 204 KS S line 8G MULTITRONIC 2012

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 18:32 ,

Audi A4 Sline 3.00 Quattro dizel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 23:36 Shitorja ,

Audi A4 S-line 2.0/143ks +Navi 2009g.

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 09:36 Shitorja ,

Audi Q7 3.0TDI quattro sedum sedista 2007

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 09:30 ,

AUDI A6

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 20:20 ,

AUDI A5 2.7tdi 190ks coupe 08

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 10:20 Shitorja ,

Audi A6 quatro s-line 3.0 moze i zamena

6 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 00:38 ,

Audi A5 3.0 tdi quattro 245ks

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 19:53 ,

Audi A3 2.0 143ks tdi

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 21:59 Shitorja ,

AUDI Q2 1.6 TDI 85KW SPORT EDITION PERFEKTNA

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 00:16 ,

Audi A3

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 21:37 Shitorja ,

AUDI Q2 1.6 TDI 85KW ULTRA LINE NAVIGACIJA PERFEKTNO

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 16:35 Shitorja ,

Audi A8 50 long panorama krov 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 16:23 ,

Audi A4 2.0

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 15:00 Shitorja ,

Audi A3 full oprema redizajn 2009 1.9tdi fabrika

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 14:56 Shitorja ,

Audi A3 1.9tdi fabrika full oprema 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 20:19 ,

Audi A5 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 12:24 Shitorja ,

Audi A6 3.0 Quattro 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 12:06 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 12:01 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 panorama krov 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 11:54 Shitorja ,

Audi A5 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 13:31 ,

Audi A4 avant 2.0 tdi

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 20:20 ,

Audi A5 2.0TDI quattro S-TronicSport 2018

35 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 14:38 Shitorja ,

Audi Q5 2.0tdi s-line balkanauto kars

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 03:58 ,

Audi A6 Moze zamena

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 12:37 ,

Audi A7 3.0TDI quattro sline full oprema mozna zamena

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:45 ,

Audi A3 sportback 2.0tdi full navi moze zamena

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 11:29 ,

Audi A4 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 10:46 ,

Audi A4 2015 2.0 177hp! S-tronic

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 11:28 Shitorja ,

Audi Q3 2.0tdi 110kw s-line facelift perfektna

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione