Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 469
Seri 3 , 3023
Seri 5 , 1971
Seri 6 , 27
Seri 7 , 326
Seri 8 , 1
M-modele , 90
X-modele , 1021
Seri Z , 16
2002 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 22:59
Link:
, ,

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

30 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 22:01
Link:
,

Bmw x5 3.0d Dizel Avtomatik Mk.tabli Staklo Cuvan

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 21:28 ,

Se prodava BMW 320d 2007godina

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54
Link:
, ,

Bmw 320d F30 xDrive SportPacket

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:44 , ,

Bmw e90 automatik

6 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:43 , ,

Bmw 420 dizel gran coupe avtomatik luxury 135.000 km

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:38 Shitorja ,

BMW 528 X Drive 2.0 petrol 245ks premium 2013

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:38 Shitorja ,

BMW 320D 163ks E90 elleta 2006

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:38 ,

Bmw X5 2012 redizajn

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 , ,

BMW E46 320D facelift 150KS 2002 top sostojba bez zameni

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:56 , ,

BMW E60 520d 177ks 2009 uvezeno od CH

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 19:44 , ,

BMW E60 520d 177ks 2009 uvezeno od CH

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:55 ,

Bmw X5 35d xDrive 2012

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:20 ,

Bmw F30 2.0d 2015

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:47 Shitorja , ,

BMW 316d AutoMilano 6meseci garancija

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:33 Shitorja , ,

BMW 318d AutoMilano 6meseci garancija

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 07:31 Shitorja , ,

BMW 418d AutoMilano sest meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:04 Shitorja , ,

BMW X1 18D S-Drive Automatic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:04 Shitorja , ,

BMW X3 3.0d XDrive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 17:46 ,

BMW 320d 177ks facelift

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:10 ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:10 Shitorja ,

Bmw E90 320D 6 brzini 2008 Avtocentar

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:03 ,

BMW 530D 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:02 Shitorja ,

BMW X2 sDrive 18D 150hp design automatic

31 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 14:05 Shitorja ,

BMW 118D F20 143ks automatic urbanline 2013

10 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:04 Shitorja ,

Bmw X5 F15 3.0D xDrive individual luxury panorama 2015

35 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 13:57 , ,

bmw

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 13:56 , ,

BMW X5 3.0d

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 12:15 ,

Bmw X5 E53

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 11:39 Shitorja , ,

Bmw X5 3.5 X-drive M-paket

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 10:42 Shitorja , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 09:58 ,

BMW 320d facelift registrirano unikat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 08:54 ,

BMW 320D stransko

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:07 ,

Bmw x6 35D

23 000 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 22:59
Link:
, ,

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

30 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 22:01 ,

Bmw x5 3.0d Dizel Avtomatik Mk.tabli Staklo Cuvan

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:15 , ,

Bmw x6 35d

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:09 Shitorja ,

Bmw X5 3.0XI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 17:47 , ,

Bmw 118D 143hp euro 5 2010 unikat 135.000km

6 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 17:45 , ,

BMW F20 118D 143hp 2013g AUTOMATIC 8G SPORT NOVA KOLA

12 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 15:33 , ,

Se prodava Bmw 116d

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 15:17 , ,

Se prodava Bmw 116d

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 14:07 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 12:13 Shitorja ,

BMW 730 D FACELIFT 170 KW

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 03:43 ,

Se prodava bmw f20 sportline kako novo

33 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 22:18 Shitorja ,

BMW X1 118 D X_DRIVE UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione