Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW | Manastir

316 , 4
318 , 9
320 , 22
323 , 2
325 , 4
330 , 8
335 , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Gush 23:58 ,

Se prodava bmw 335 i

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 20:34 ,

Uvoz na vozila od Amerika, po zelba na kupuvacot!

123 456 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 13:34 ,

BMW e46

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 17:59 Shitorja ,

BMW 318D 143ks facelift m paket

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 08:34 ,

BMW 325d FACELIFT ODLICNO

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 18:03 ,

Sè prodava BMW 335i so full oprema

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 20:19 ,

Bmw E90 318d -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 02:21 ,

BMW 320 d

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 13:46 ,

Bmw 320 d

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 13:00 ,

BMW 330

3 400 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 18:06 ,

BMW e46 320d 136hp

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 20:43 ,

BMW 320 D -01

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 22:47 ,

BMW 320 D moze zamena za stan

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 17:24 ,

BMW 320D 163ks Full Oprema Navi Registrirana -06

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 23:52 ,

BMW 330 CD 6 br 18 M ALU full -05

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 14:51 Shitorja ,

BMW 320 D SUPER SOSTOJBA

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 08:06 ,

BMW 320i 2.2 170KS M54 benzin plin

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:47 ,

BMW 325i

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 15:45 ,

BMW 318i FACELIFT 2003 GODINA KAKO NOVO

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:35 ,

BMW 320 150ks

2 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 19:13 ,

BMW 320D

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 12:06 ,

BMW 330XD COUPE 231 k.s TOP MODEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 02:33 ,

BMW 320 D + zelen karton

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 12:18 ,

BMW 330 cd m-paket

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 10:30 ,

BMW 316

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 18:08 ,

BMW 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 01:14 ,

BMW 318 E46 MOZNA E I ZAMENA

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 18:54 ,

BMW 325 xi E46

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 15:17 ,

BMW 325xi E46

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 11:21 ,

BMW 330 xd mozna zamena

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 13:56 ,

BMW 318 -07

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 04:18 ,

BMW 330 X drive M-optic -08

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 16:02 Shitorja ,

BMW 330CD -03 CUPE

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 07:56 ,

BMW 320 D -06

11 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 19:31 ,

BMW 320d SUPER SOSTOJBA Moze zamena

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:27 ,

BMW 320 -01

3 899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 13:01 ,

BMW E46 320d 136ps -01

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 22:38 ,

BMW 330xd M TOP FACELIFFT -03

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 14:00 ,

BMW 318 tds e36 -96 ZAMENA E46 E39

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Dhj 16:38 ,

BMW 316 TI -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 14:09 ,

BMW 320d -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 20:21 ,

BMW 318 D -01 Facelift nov model Full Oprema

4 190 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 20:17 ,

BMW 318 -01 facelift nov model -01

4 190 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 19:53 ,

BMW 320d -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 12:48 ,

BMW 323 CI CABRIO -01 MOZI I ZAMENA EKSTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 20:24 ,

BMW 320D e46 -99 vo odlicna sostojba moze i zamena

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 19:54 Shitorja ,

BMW 323 CI -00

5 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 15:45 ,

BMW 316 i LPG -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 17:45 ,

BMW 318ti -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione