Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW | Shkup

Seri 1 , 29
Seri 3 , 109
Seri 5 , 78
Seri 6 , 1
Seri 7 , 23
M-modele , 5
X-modele , 31
Seri Z , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 15:33 , ,

Se prodava Bmw 116d

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 15:17 , ,

Se prodava Bmw 116d

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:18 Shitorja , ,

BMW 530d Xdrive business auto

41 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Maj 14:40 , ,

Bmw 320D F30 184PS 2012

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 20:22 , ,

BMW 320 d 177ks EfficientDynamics Edition 2009

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:22 , ,

BMW 116 i facelift ekstra

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 18:56 , ,

Bmw 118d 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:52 , ,

Bmw 118D 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:58 , ,

Bmw 118d 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:54 , ,

Bmw 118d 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:58 , ,

Bmw 118d 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 16:17 , ,

BMW 525td

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:37 Shitorja , ,

Bmw 530d F10 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:21 , ,

BMW dizel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 20:31 , ,

Bmw 116i

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:24 Shitorja , ,

Bmw 520 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 19:24 , ,

BMW 730d 245PS top sostojba

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:17 , ,

Bmw 530d socuvano

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 19:00 Shitorja , ,

BMW 520 D

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 11:23 , ,

BMW 320 163PS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 12:26 , ,

BMW X5 3.5 disel

18 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 17:14 , ,

BMW 730

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 09:51 , ,

BMW 730XD M paket individual 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Nën 22:39 , ,

BMW 525

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Nën 20:15 , ,

BMW 118d M-paket

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 21:08 , ,

BMW 330D 2001

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 15:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 14:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 09:59 , ,

BMW 525 D

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 12:33 Shitorja , ,

Odlicen semeen i biznis avtomobil BMW 320D sportwagon

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 15:17 Shitorja , ,

BMW 520 D 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 02:35 , ,

BMW 118 M performance

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 01:15 , ,

Bmw 320d

6 200 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 21:17 , ,

Bmw X6 3.0D x-Drive

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 10:20 , ,

Bmw 120d dizel 163ps 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 19:36 , ,

Bmw X 5

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Gush 13:17 , ,

Bmw X 5

5 000 MKD

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 12:23 , ,

Bmw 320 1999 Full Oprema

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:04 , ,

Bmw 530d 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:09 , ,

BMW 116 D 2012 god

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 08:50 , ,

BMW X5 2008 G KUPENO VO MAK-CAR

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 08:50 , ,

BMW X5 2008 G KUPENO VO MAK-CAR

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 09:41 , ,

Prodavam Bmw 320D

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 15:02 , ,

BMW 730d 2011

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:27 , ,

Bmw 530

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:24 , ,

Bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:17 , ,

Prodavam ili zamenuvam

7 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 16:16 , ,

BMW 530 X drive 2009 god

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione