Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Chevrolet

2500 , 2
Aveo , 164
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 7
Caprice , 1
Captiva , 126
Chevelle , 1
Cruze , 103
Epica , 11
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 90
Lacetti , 21
Malibu , 1
Matiz , 60
Nubira , 7
Orlando , 8
Rezzo , 1
Spark , 174
Trax , 2
Venture , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Chevrolet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:20 ,

Chevrolet Cruze 2011, 2.0 TDI, 125ks

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:53 , ,

Lacetti 1.4 2008 full oprema plin od MKD

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 11:49 Shitorja , ,

Chevrolet Matiz 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Maj 10:18 Shitorja , ,

CHEVROLET AVEO 1.2...Neuvezeno

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 09:36 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 16v full oprema neuvezeno 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 06:18 , ,

Chevrolet Aveo

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Maj 19:56 ,

Aveo 1,2 za SAMO 2290evra

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 22:15 , ,

Chevrolet Spark 2008 klima servo 80.000km novo full

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Maj 22:32
Link:
Shitorja , ,

Camaro coupe 3.6 na mk tabli

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 14:27 , ,

Chevrolet Cruze 1.8 TL 2009 HITNO

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 08:52 , ,

Chevrolet Lacetti 1.4 2008 plin full oprema od MKD

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 06:30 , ,

Prodavam shevrolet spark povolno

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 17:37 , ,

Chevrolet Trax 1.7 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:57 Shitorja ,

Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 14:08 , ,

Chevrolet Aveo 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:02 ,

Chevrolet Captiva 4×4 2.0 TDCI

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:52 , ,

Chevrolet Captiva2.0

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 16:32 ,

Chevrolet Nubira 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 20:50 , ,

Se prodava

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 16:22 ,

Chevrolet Spark poradi odenje vo stranstvo

1 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 08:56 , ,

Chevrolet Captiva 2.2 FW vo odlicna sostojba prv sopstvenik

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 10:42 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 10:29 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:40 , ,

Shes chevrolet captiva 7 ulse

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 20:40 , ,

[Prodazba] Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Pri 22:54 ,

Chevrolet Cruze 2.0 LS

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 22:07 ,

Chevrolet Orlando 1.8 LS 2012 benzin

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 20:45 , ,

Chevrolet Matiz 2004 atestiran plin registriran

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 23:09 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 22:38 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 18:40 ,

Chevrolet Orlando 1.4 Turbo LT

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 12:33 ,

Chevrolet Orlando LTz 2.0 diesel 96kw 131hp FWD 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:31 , ,

Chevrolet Orlando 1.8 100 Edition -11

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 12:15 , ,

Chevrolet Orlando 1.8 100 Edition 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:33 , ,

Chevrolet Orlando 2.0 diesel 131HP 2013 CH

13 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:25 ,

Chevrolet Grand Captiva 2.0TCDI 16V 126KS Manuel Full Oprema

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:29 ,

Chevrolet Matiz 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 11:29 ,

Chevrolet Matiz 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 11:29 , ,

Chevrolet Kalos 1.2 povolno

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 10:47 ,

se prodava sevrolet aveo

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 10:46 , ,

Chevrolet Aveo

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 20:27 ,

Chevrolet Kalos 1.4 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 20:44 , ,

Chevrolet Cruze dizel 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 21:26 ,

Chevrolet Matiz 2005

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 19:41 , ,

Chevrolet Matiz vo odlicna sostojba prv gazda

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione