Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 2
AX , 36
Berlingo , 396
BX , 6
C1 , 76
C2 , 108
C3 , 554
C4 , 485
C5 , 265
C6 , 10
C8 , 31
C-Crosser , 9
C-Elysée , 7
CX , 3
DS , 1
DS3 , 14
DS4 , 12
DS5 , 5
Evasion , 7
GSA , 2
Jumper , 22
Jumpy , 20
Nemo , 30
SAXO , 167
Visa , 3
Xantia , 92
XM , 6
Xsara , 289
ZX , 73

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Citroën | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 11:06
Link:
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:43
Link:
, ,

Citroen C4 2021

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Dje 20:10 Shitorja ,

Citroen C4 1.4 benzin 90ks so full oprema

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:43
Link:
, ,

Citroen C4 2021

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:58 Shitorja , ,

Citroen DS5 1.6 hdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:45 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6HDI 2016 Autobern

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:55 Shitorja , ,

Citoren C3 bluehdi 75ch shine business S&S

9 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 00:04 Shitorja , ,

Citroen C3 1.1 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 19:15 Shitorja ,

Citroen C3 1.4hdi 2010 kako novo

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 19:03 ,

Citroen C1 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 18:18 Shitorja ,

Citroen C1 1.0 vvti 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:18 Shitorja ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi intensive navi

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 11:39 Shitorja , ,

CITROEN C3 1.6HDI UNIKAT UVOZ BELGIJA

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 11:37 Shitorja , ,

CITROEN C4 Blue HDI

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 11:36 Shitorja , ,

Citroen DS4 1.6

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 11:36 Shitorja , ,

CITROEN DS3 1.6

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 16:28 , ,

Citroen c3 1.4hdi full oprema prva boja

2 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 11:06
Link:
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 22:31 , ,

Itno se prodava citroen c4

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 22:15 Shitorja , ,

CITROEN C3 1.6 BLUE HDI 2018 NAVIGACIJA PTC LED

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 21:52 Shitorja , ,

Citroen C3 1.5 bluehdi 100ks 2019 exclusive

9 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 19:20 ,

Citroen Berlingo 1998

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:43 Shitorja ,

Citroen C5 1.6 HDI 80kw 2010 Avtocentar

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 16:36 Shitorja ,

CITROEN C2 1.4 HDI 50kw 2004god. "AVTOCENTAR"

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:23 Shitorja ,

Citroen C4 1.6HDi 90ks moznost na rati 2006

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 15:20 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0i 2007 Svajcarija

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 13:27 Shitorja , ,

Citroen C4 1.6hdi 2017 euro 6 Avto Miro

8 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 13:25 Shitorja , ,

Citroen C4 1.6hdi 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 12:06 , ,

Citroen C3 1.4hdi 55kw 2012 full oprema MK

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 06:02 ,

CITROEN XSARA PICASO 1.6 BENZIN 80KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 19:37 , ,

Citroen C4 1.4 16V

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Maj 19:37 Shitorja ,

Prodavam Citroen C5 so original fabricki plin ured povolno

1 999 MKD

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 09:23 Shitorja , ,

Citroen DS4 1.6e-hdi 82kw euro 5 Auto Kodeks

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 09:11 Shitorja , ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Maj 08:12 , ,

Citroen DS3 ekstra socuvan

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 21:09 , ,

Citroen C4 1.6 HDi 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:16
Link:
, ,

Citroen C3 1.4 benzin/plin 2012

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 22:27
Link:
, ,

Citroen c4 grand picasso PRV SOPSTVENIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:05 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 bluehdi 100ks 2017 navigacija Vip Auto

10 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 17:39 , ,

Citroen Berlingo 1.4 benzin i plin klima 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 15:50 , ,

Citroen C4

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:04 , ,

Termoking combe

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 11:47 ,

Citroen C1 1.0 50kw benzin i plin lpg 2008 staklo

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 11:37 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso 1.6 Hdi panorama 2009

4 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 14:05
Link:
,

Citroen C5 2.0 HDI 100kw

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:20
Link:
, ,

Citroen Xsara 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione