Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Citroën | Kumanovë

AX , 3
Berlingo , 23
C1 , 12
C2 , 4
C3 , 28
C4 , 28
C5 , 37
C6 , 1
C8 , 7
C-Crosser , 1
C-Elysée , 1
Evasion , 1
Jumper , 2
Jumpy , 3
Nemo , 1
SAXO , 5
Xantia , 9
Xsara , 15
ZX , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Citroën | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Korr 15:46 Shitorja ,

Citroen C1 klima

2 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 09:00 Shitorja ,

Citroen C1 1.0vvti klima

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 21:33 ,

Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks 2012 Klima Swiss Staklo Novo

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:18 Shitorja ,

Citroen C1 1.0 vvti 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 14:05 ,

Citroen C5 2.0 HDI 100kw

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:10 ,

Citroen C-elysee

13 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 18:27 ,

Citroen C3 dizel 2010 itno

3 200 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:05 ,

Citroen C3 dizel 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:41 ,

Citroen Jumpy 1.6hdi 90ks 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 16:09 ,

Se prodava citroen c5

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 17:25 ,

Citroen C3 1.2 STT perfektno

6 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 18:49 ,

Citroen Xsara 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 17:35 ,

Citroen C5 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 22:33 ,

Citroen C3 2008 benzin

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 21:59 ,

Citroen Xsara Picasso 2002 dizel

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 03:48 ,

Se prodava citroen 2.0 automatik

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 08:45 ,

Prodavam Citroen C1

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 21:56 ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 18:51 ,

Citroen C5 1.6 HDI Dizel Full Oprema

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 13:16 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 23:55 ,

Citroen C3 1.4hdi

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Korr 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 ,

Se prodava Citroen Berlingo

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:30 ,

Се продава Citroen C5 2.0 HDI Exclusive.

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 15:39 ,

Citroen C5 2.0 avtomatik so popust za carinenje

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 21:50 ,

Citroen C8

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 12:14 ,

CITROEN C3 1.4 HDI

1 680 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 20:37 ,

Citroen C4 1.4 benzin plin top sostojba

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 19:12 ,

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 14:23 ,

Citroen C5 2.0 100kw

4 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 01:21 ,

CITROEN C8

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 11:58 ,

Citroen Xsara Picasso - 07 god 1.6 HDI 81kw

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 19:19 ,

CITROEN C CROSSER 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 09:46 ,

Citroen C1 1.0 -09

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Sht 16:22 ,

citroen xsara 1.9 Dizel

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 20:26 ,

Se prodava ili menuva za ponova po mala kola

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 00:34 ,

Citroen Xsara 1.9 Dizel

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 00:28 ,

CITROEN C4 1.4 BENZIN/PLIN

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 21:40 ,

Citroen C3 1.4 HDI

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:52 ,

Citroen C8 2.0HDI -11 CH moze zamena

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 14:49 ,

Se prodava

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 01:47 ,

CITROEN C3 -08 1.1

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 20:06 ,

Se prodava

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Maj 20:54 ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:49 ,

Citroen jumper 250

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione