Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 2
AX , 38
Berlingo , 411
BX , 6
C1 , 77
C2 , 108
C3 , 565
C4 , 484
C5 , 269
C6 , 10
C8 , 31
C-Crosser , 9
C-Elysée , 11
CX , 3
DS , 1
DS3 , 17
DS4 , 18
DS5 , 7
Evasion , 8
GSA , 2
Jumper , 22
Jumpy , 22
Nemo , 30
SAXO , 167
Visa , 3
Xantia , 91
XM , 6
Xsara , 288
ZX , 73

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Citroën | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:17
Линк
Shitorja , ,

Citroen Berlingo 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:44
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 19:54
Линк
,

Otkup na motorni vozila

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 11:17 Shitorja , ,

Citroen Berlingo 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:05 , ,

Citroen C2 1.4 HDI

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:26 ,

Citroen C1 Prva boja Registriran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 , ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:44
Линк
, ,

Citroen DS5 2012 hybrid 200ks top ponuda

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:51 Shitorja ,

Citroen C1 live 1.0 Vti 70hp tovarno

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 12:14 Shitorja ,

CITROEN C5 1.6 HDI 80kw 2010god. "AVTOCENTAR"

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:02 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso 1.6HHDi 90hp

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:36 Shitorja , ,

Citroen DS5 1.6 hdi

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:36 Shitorja , ,

Citroen C3 1.2 STT 80KW 2016 god

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:09 Shitorja ,

Citroen C 5 1.6 eHDI 114ks 2013 navigacija

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:08 Shitorja , ,

Citroen C4 Picasso1.6 Blue HDI

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:06 Shitorja , ,

Citroen DS3 1.6

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:06 Shitorja , ,

Citroen DS3 1.6

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:06 Shitorja , ,

Citroen DS5 1.6 HDI Avtomatik

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 23:32 Shitorja ,

CITROEN JUMPY scudo expert TOVARNO od Svajcarija

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 23:32 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW euro 5*****

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 19:06 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 14:19 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 13:11 Shitorja , ,

Citroen C-3 1.1 benzin 2008 Avto M&S

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 09:08 Shitorja ,

Citroen Berlingo 1.6hdi klima 2008 Siljanovski

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 00:44 ,

Se prodava citroen c1

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 00:41 ,

Se prodava Citroen C1

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 00:39 ,

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KW

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 22:54 , ,

Citroen C4 Picasso

4 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gush 09:00 Shitorja , ,

Citroen DS4 1.6e-hdi 82kw euro 5 Auto Kodeks

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 20:07 ,

Citroen C1

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 16:46 Shitorja , ,

Citroen DS4 1.6 hdi 110ks 2012 airdream socuvan

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 16:43 Shitorja , ,

Citroen C4 Cactus puretech 80ks 1.2 2015 feel

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 11:01 , ,

Citroen C5

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 14:16 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 14:01 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Gush 13:34 Shitorja ,

Citroen C3 1.4hdi 70ks exclusive 2010 MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 13:30 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 60ks 166000km nov 2013 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 13:22 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks lux 2011 MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 11:09 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0 Benzin neuvezena

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 08:29 , ,

Citroen C4

3 200 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 10:28 , ,

Citroen C3 pluriel facelift 1.4 2010 kako novo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 15:35 , ,

Prodavam citroen elisee

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Citroën | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione