Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Dacia

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Dacia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 21:07 Shitorja , ,

Dacia Duster 1.5 DCI 110ks 2015 4x4 prestige 4x4 navi alu

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 18:52 , ,

Dacia Logan 1,4 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 10:14 , ,

Dacia Sandero Stepway 2013

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 20:36 , ,

Dacia Sandero 1.5dci 2014 klima kako novo full

4 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 12:51 Shitorja , ,

Dacia Sandero 2013 1.2 55kw 75ks

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 08:13 , ,

DACIA DUSTER 4X4 1.5 DCI 110KS

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 14:12 Shitorja ,

Dacia Sandero 1.4 benzin 55kw so atestiran plinski ured

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 13:16 , ,

Dacia Solenza 2004 so 84000km

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Maj 12:56 Shitorja , ,

Dacia Sandero 2009 1.4 55kw 75ks

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 08:56 , ,

Dacia Duster 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Pri 20:52 ,

Dacia Logan 1.4 prv sopstvenik

1 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Mar 13:17 ,

Dacia Pick Up benzin plin

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 22:31 ,

Dacia Logan

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 22:37 ,

Dacia Logan od prv sopstvenik

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 14:13 , ,

Dacia Solenza 2004

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 21:53 ,

Dacia Solenza 1.9 dizel

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Nën 10:21 , ,

Dacia Solenza 1.4 benzin 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Nën 12:37 , ,

Dacia benzin 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 18:50 , ,

Dacia Logan 1000€

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 08:31 Shitorja , ,

Dacia Logan 1.4 plin a-test novi gumi registrirano Maj 2022

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 04:58 ,

Dacia sandera

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Korr 15:31 , ,

Се продава Dacia Sandero

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 13:31 Shitorja , ,

Dacia Logan 1.4 plin a test so oprema registriran

1 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 18:56 ,

Dacia 4 ×4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:47 , ,

Dacia Duster 1.5 dci 4x4

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 14:16 , ,

Dacia Logan 2007

422 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:54 ,

Dacia logan 1.4mpi

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 09:23 ,

Dacia Sandero 2010 eftino

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 12:44 ,

Dacia Duster 1.5 DCI 110 -16

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Jan 05:47 , ,

se prodava dacia nova

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 13:15 , ,

Dacia Solenza -04 1.9D

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 13:35 ,

Dacia Sandero -10 kako nova

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 18:31 ,

DACIA LOGAN 1.5 DCI RENAULT -07

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 19:58 , ,

SE PRODAVA

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 12:47 , ,

Dacia Logan 1.4 Benzin Plin

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 19:50 , ,

Dacia Logan benzin 2004

1 500 EUR

19 Tet 02:13 , ,

Prodavam Dacia Logan 1.4 mpi, prv sopstvenik

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Tet 07:59 Shitorja , ,

DACIA LOGAN FULL OPREMA REGISTRIRAN PLIN ATEST

1 290 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Tet 15:25 , ,

Dacia Logan -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 11:56 , ,

Dacia Logan -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 11:24 , ,

Dacia Logan -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 17:43 , ,

Prodavam da ia logan odlicna

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 21:42 ,

Dacia sandero stepway

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 13:04 ,

Dacia Solenca -05

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Sht 13:45 , ,

Se prodava Dacia Logan 2004god.

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 19:50 , ,

DACIJA LOGAN 1.4i FULL OPREMA od MK

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 09:51 , ,

Dacia Logan atest plin

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 08:56 , ,

Dacia Logan 1.4 plin atest

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 21:50 ,

Dacia dr

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Maj 19:18 , ,

Dacia Duster

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dacia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione