Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Daihatsu

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Daihatsu | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 10:42 , ,

Daihatsu Sirion, 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:30 Shitorja ,

Daihatsu Sirion 1.3i 91ks 2008 uvoz Germanija

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 18:26 ,

Daihatsu Feroza 1.6 95ks 4x4

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 19:25 ,

Daihatsu Sirion neuvezen od prv gazda full oprema

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 22:10 , ,

Daihatsu Sirion 1.0 vvti redizajn full oprema

3 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 19:45 Shitorja , ,

Daihatsu Sirion 1.0 Benzin 4X4

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 16:44 ,

Daihatsu Sirion 1.0 benzin 2008

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 10:36 ,

Daihatsu terios 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 11:48 ,

Daihatsu Feroza 4x4 WD

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 23:03 ,

Daihatsu Terios 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 23:03 ,

Daihatsu Terios benzin 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 23:03 ,

Daihatsu Terios benzin 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 23:03 ,

Daihatsu Terios benzin 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 12:26 ,

Dahiatsu

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 10:04 ,

Daihatsu Gran Move 1.5 benzin i plin 16V

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 18:24 , ,

Daihatsu coure 05 1.0 ful oprema

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 23:37 , ,

Itno se prodava DAIHATSU CUORE

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 19:14 , ,

Novogodisen Popust za SAMO 2290evra

2 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Dhj 18:03 , ,

Daihatsu Terios 1.3 TNG

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 10:11 Shitorja ,

Daihatsu Sirion 1.0 i Full -10

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 02:54 ,

Daihatsu Coure 1.0

2 000 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 14:11 , ,

Daihatsu Cuore -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 13:05 , ,

Terios 1,5 sx 2009 ful oprema

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 18:04 , ,

Daihatsu Sirion

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 12:35 ,

Daihatsu Terios

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Korr 19:37 ,

Daihatsu Terios

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 23:12 ,

Daihitsu Feroza/Sportrak

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:08 ,

DAIHATSU MATERIA 1.5 OD CH

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 20:23 , ,

Daihatsu Terios -06

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 13:49 , ,

DIAHATSU TERIOS 1.2

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Shk 21:52 , ,

Daihatsu Terios

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 15:08 , ,

Daihatsu Sirion -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 19:28 , ,

DAIHATSU CUORE NOVA KOLA

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Qer 15:35 , ,

Daihatsu Terios

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 12:41 , ,

Daihatsu Sirion

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Maj 19:44 , ,

Daihatsu Cuore delovi

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Pri 20:17 , ,

Daihatsu Cuore

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 09:39 , ,

Daihatsu Feroza/Sportrak

3 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 12:17 ,

Daihatsu Sirion

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 09:07 ,

DAIHATSU GRAN MOVE 1.5 POVOLNO

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 15:25 , ,

Daihatsu Terios

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 14:07 , ,

Daihatsu Terios

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 19:21 ,

Daihatsu Feroza

2 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 22:52 , ,

Daihatsu Sirion

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Qer 13:48 ,

Daihatsu Cuore 1.0 so klima

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 10:32 ,

Jeep Daihatsu Feroza

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Maj 11:59 , ,

Daihatsu SIRION 1.0 TNG

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 12:15 ,

DAIHATSU Sirion

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daihatsu | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione