Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Dellçevë

Alfa Romeo , 25
Audi , 92
BMW , 51
Chevrolet , 2
Chrysler , 3
Citroën , 19
Dacia , 3
Daewoo , 2
Daihatsu , 2
Fiat , 40
Ford , 49
Honda , 2
Hyundai , 7
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 8
Lada , 5
Lancia , 2
Lexus , 1
Mazda , 5
MINI , 1
Nissan , 11
Opel , 50
Peugeot , 35
Renault , 21
Rover , 6
Seat , 32
Škoda , 13
Ssangyong , 1
Suzuki , 7
Toyota , 11
Volvo , 18
Yugo , 7
Zastava , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dellçevë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Dellçevë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Pri 21:57
Линк
,

BMW 525 D 204 KS F10 BI-XENON, NAVI M-PAKET - 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:12 ,

Suzuki grand vitara

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 59 kw.2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:11 Shitorja ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:03 Shitorja ,

PEUGEOT 206 CABRIO 1.6 HDI 109 ks.2006 god

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 Shitorja ,

CITROEN C1 1.0 i 70 ks. 2007 god

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI.140 ks.HIGHLINE.REGISTRIRAN

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Audi A4 2.0tdi

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

Ford Fiesta

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:54 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 cdri

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 19:45 ,

Peugeot 207 1.4hdi 50kw 2006 registrirana

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 14:41 ,

ARO 4x4 dzip

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 14:24 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 20:36 ,

Mercedes-Benz CLK 2.7CDI FULL AVANTGARDE

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 19:30 Shitorja ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI - PREMIUM

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 13:01 ,

SUZUKI SX4 1.6 HDI. 90 ks. 2007 g.FUL OPREMA

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:30 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw.HIGHLINE.FUL OPREMA

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 19:30 Shitorja ,

VOLVO XC 60 2.4 D 4X4

10 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:41 Shitorja ,

Volvo S60 2.0 d r-design

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 10:41 Shitorja ,

Volvo S40 1.6 D

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 23:39 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2015 God.

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 23:31 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 14:33 Shitorja ,

Ford Focus 1.6 tdci

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 14:09 Shitorja ,

Broker Auto

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 14:01 Shitorja ,

Nissan NV 200 1.5 dci 2010

5 550 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 12:13 Shitorja ,

Bmw seria 1 cupe 2.0d

6 550 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 12:05 Shitorja ,

Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country

6 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 11:45 Shitorja ,

Nov uvoz na avtomobili

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 21:57 ,

BMW 525 D 204 KS F10 BI-XENON, NAVI M-PAKET - 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:20 Shitorja ,

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 god

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 08:13 Shitorja ,

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 08:12 Shitorja ,

FORD FOKUS C-MAX 1.6 TDCI 90 ks.2007 God

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 08:10 Shitorja ,

Toyota Urban Cruiser 1.4 d 90 ks 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Mar 08:02 Shitorja ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 08:01 Shitorja ,

BMW 320 d. 184 ks.2012 god

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 00:34 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 2.2 d. 136 ks. 2007 god

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 22:15 Shitorja ,

Fiat Doblo 1.6 multijet 105 ks 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 22:50 Shitorja ,

VW Passat 1.9 tdi 105ks 2006

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:56 Shitorja ,

TOYOTA YARIS 1.4 d.90.ks.2007 god

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 21:48 Shitorja ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 16:11 ,

Kia Sportage 4x4 vo odlichna sostojba

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Mar 23:26 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110 ks 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 23:14 Shitorja ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 55 kW.2006 god

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 20:24 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 50 kw.2007 god

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 19:32 Shitorja ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 17:22 ,

Golf 5 6 brzini

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 21:56 Shitorja ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god.

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 21:48 Shitorja ,

FIAT QUBO 1.3 multijet 55 kW. 2010 God

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dellçevë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione