Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Dodge

Caliber , 35
Charger , 3
Dakota , 1
Journey , 5
Neon , 3
Nitro , 10
Stealth , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Dodge | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Maj 06:30 ,

Dodge Nitro

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 11:25 ,

Dodge Caliber 2.0 Tdi

5 500 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 14:40 , ,

Dodge Dakota 3.9 Offroad

13 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 11:56 , ,

Dodge Challenger SXT plus

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Shk 15:11 ,

Dodge Caliber 2008 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 11:43 ,

Dodge Journey 2.0crd

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 08:40 , ,

Dodge Caliber 2.0crd so VW Golf motor

3 390 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 05:52 , ,

Cip Dodge 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 03:07 ,

Dodge Charger Sxt Raylle

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Sht 11:17 ,

Dodge Caliber 2011 dizel

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Gush 09:05 Shitorja ,

Dodge caliber 2.0 dizel, socuvan , moze i zamena

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 03:50 , ,

Dodge Nitro 4x4

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Korr 03:50 , ,

Dodge Nitro 4x4

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Qer 15:55 , ,

Dodge Caliber 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 15:26 , ,

Dodge Caliber 2.0 dizel 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 13:22 , ,

Dodge Caliber 2.0 dizel 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:32 ,

Dodge Caliber

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 10:27 ,

Dodge Nitro Blackline

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 20:16 , ,

Dodge

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 09:49 , ,

Dodge Caliber -07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 22:16 , ,

Dodge Caliber

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 18:20 ,

Dodge Journey 2.0 CRD

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 20:14 , ,

Nitro4x4

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 14:49 , ,

DODGE NITRO4x4

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 16:16 ,

DODGE Caliber 2010,.Golf motor 2.0

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 19:49 ,

Dodge Charger

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Mar 16:40 , ,

Dodge Caliber

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 18:25 , ,

Dodge Caliber -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 14:39 , ,

Dodge Journey

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 16:57 , ,

Dodge Caliber -10

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 22:21 ,

Dodge Caliber

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 18:07 , ,

Doodge Caliber

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:48 ,

Dodge Caliber 2.0CRDI-SXT-6ск.

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 11:34 , ,

DODGE CALIBER -08 vo odlicna sostojba

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 14:04 ,

Dodge CALIBER -07 2.0 Tdi 103Kw

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:05 ,

Dodge Caliber2.0 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 17:47 , ,

DODGE NITRO

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 15:27 ,

Dodge Caliber SXT moze da se carini

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Sht 12:30 ,

DODGE CALIBER 2.0crdi 140KS -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 08:16 , ,

Dodge Stratus -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 18:25 , ,

Dodge 2.0 crd automatic 7 sedista

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 00:56 ,

Dodge Nitro 4×4 2.8 dizel

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 02:15 ,

Dodge kaliber 20 crd motor PASAT-GOLF 20D 2007 god

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 00:04 , ,

DODGE CALIBER SXT 1.8 BENZIN-PLIN NE E OD UVOZ

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 09:32 , ,

DODGE CALIBER SXT 1.8 BENZIN-PLIN NE E OD UVOZ

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 21:28 ,

Dodge Caliber 2.0crd motor od Golf moze i zamena

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 08:40 , ,

Dodge Charger 3.5 benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 08:15 ,

Dodge Caliber 2.0 disel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 12:49 ,

Dodge Nitro 2.8 CRD

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dodge | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione