Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Fiat Brava

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Fiat Brava | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 19:09 , ,

Valdete

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 15:23 ,

Се продава

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:33 ,

Fiat Brava 1.9 dizel

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 19:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 09:29 ,

Fiat Brava benzin i plin

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 11:13 , ,

Fiat Brava 1.9 TD 75ks

600 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 10:08 ,

Fiat Brava

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Tet 20:20 ,

Fiat Brava 1.2

1 801 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 09:28 , ,

Fiat Brava 1998 dizel

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 16:57 , ,

Delovi za Fiat bravo 1.6

1 111 111 MKD

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 23:01 ,

Fiat Brava 1.6 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 23:57 ,

Fiat Brava 1.6 benzin i plin

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 21:19 , ,

Fiat brava za delovi

500 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 12:30 ,

Fiat Brava 1.6 16v

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 17:55 ,

Se prodava Fiat Brava

2 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 02:57 ,

Se prodava: Punto stile 1998god 1.7 t.d cena:1200

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 19:28 ,

Fiat Brava 1.4

600 EUR Намалена цена

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 17:55 ,

Fiat bravo I hyndai accent za delovi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 00:23 , ,

Prodavam fiat brava

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 14:47 ,

Fiat Brava 1.9jtd

100 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 16:18 , ,

Fiat Brava

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 21:17 , ,

Fiat Brava

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:55 , ,

Fiat Brava 1.9td vo odlicna sostojba

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 04:08 , ,

Fiat Brava 1.6 16v benzin/plin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 23:04 ,

FIAT BRAVA 1.4 S

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 01:57 , ,

Mercedes C200 kompresor atest plin avangarde-01

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 05:30 ,

Fiat Brava

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 05:27 , ,

Fiat Brava

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 18:36 ,

Fiat Brava 1.9TD

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 12:21 , ,

Fiat Brava ekstra povolna cena

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 01:28 , ,

Fiat Brava 1.9TD

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 16:53 ,

Fiat Brava

57 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 18:33 , ,

Fiat Brava - ekstra povolna cena

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:53 ,

Fiat Brava

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 17:29 ,

Fiat Brava 105 1.9 JTD 77KW

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 01:19 , ,

Fiat Brava 1.9 TD75 vo odlicna sostiojba

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 00:39 ,

Fiat Brava 1.4 so klima i plin

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 01:21 ,

Fiat Brava 1.9 JTD

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:31 ,

Fiat Brava

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 19:13 ,

Fiat Brava Itno

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 19:53 , ,

FIAT BRAVA 1.6 SX

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 12:46 ,

Fiat Brava 1.9 td 98

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 23:51 ,

Fiat brava td

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:37 ,

Fiat Brava

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 09:40 ,

Fiat Brava ispravno

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 23:51 ,

Fiat Brava

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 12:15 , ,

Fiat Brava

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 10:50 Shitorja , ,

Fiat Brava 1.6 benzinec

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 23:17 , ,

Fiat Brava 1.6

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 18:18 , ,

Fiat Brava

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Brava | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione