Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Fiat

124 , 5
126 , 16
130 , 4
131 , 3
500 , 51
500C , 3
500L , 9
Barchetta , 5
Brava , 135
Bravo , 310
Coupe , 8
Croma , 58
Doblo , 325
Ducato , 35
Fiorino , 38
Freemont , 1
Grande Punto , 361
Idea , 34
Linea , 76
Marea , 79
Multipla , 38
Palio , 27
Panda , 92
Punto , 1274
Punto Evo , 31
Qubo , 13
Scudo , 40
Sedici , 26
Seicento , 65
Stilo , 371
Tempra , 49
Tipo , 123
Ulysse , 59
Uno , 118

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Fiat | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Gush 14:42
Линк
, ,

Fiat 500 1.2 Benzin 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Gush 15:34
Линк
, ,

Fiat Punto

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:03
Линк
,

Fiat Grande Punto MultiJet

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:17 ,

FIAT BRAVO 1.9 multijet 120 KS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 , ,

Fiat Punto 1.1 1997

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

Fiat Stilo 1.8

1 700 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Fiat Doblo 1.6 mJET 2011 Euro 5 A.C. Avto Alex

7 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Fiat Doblo 1.9jtd 2006 A.C. Avto Alex

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

Fiat Grande Punto MultiJet

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:09 ,

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN/PLIN / MOZI I ZAMENA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 , ,

FIAT PUNTO 1.2

3 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:32 , ,

Prodavam kola

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:09 , ,

Valdete

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:55
Линк
, ,

Fiat Punto

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:30 ,

Fiat Fiorino 1.3 Multijet

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:15 Shitorja , ,

Fiat Doblo 1.6 dizel 2011 Avto M&S

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:28 ,

Fiat stilo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:27 , ,

FIAT.PUNTO.1.2.BENZIN 04.GOD.KLIMA.SERVO.KAKO.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:24 ,

Fiat Panda

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:46 Shitorja ,

Fiat Punto 1.2i benzin full novo Germanija

2 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:46 Shitorja ,

Fiat Idea 1.3 multjet full perfektna Avto Niki

3 590 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:44 ,

Fiat stilo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:41 ,

Fiat stilo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:41 ,

Fiat stilo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:24 , ,

FIAT.PUNTO.1.2.BENZIN 04.GOD.KLIMA.SERVO.KAKO.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:24 , ,

FIAT.PUNTO.1.2.BENZIN 04.GOD.KLIMA.SERVO.KAKO.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:24 , ,

FIAT.PUNTO.1.2.BENZIN 04.GOD.KLIMA.SERVO.KAKO.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 22:52 ,

Fiat Punto 1.2 benzin

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 20:29 ,

Фиат Браво

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 15:34
Линк
, ,

Fiat Punto

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Gush 09:28 , ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gush 07:08 ,

Se prodava FIAT TEMPRA

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 06:54 ,

Se prodava Fiat Tempra

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 05:19 ,

Fiat Punto

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 13:01 , ,

FIAT.PUNTO.1.2.BENZIN 04.GOD.KLIMA.SERVO.KAKO.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 20:23 , ,

Fiat Punto Evo 1.3jtd

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 19:56 , ,

FIAT PANDA 4X4

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 11:31 Shitorja ,

Fiat Punto 1.2benzin full Germanija Avto Niki

3 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 19:55 Shitorja ,

FIAT 500L 1.6 16v JTD multijet CH

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 15:23 , ,

Fiat punto 1.2

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:56 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 55KW

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:05 Shitorja ,

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS EU5 PDC UVOZ CH - 09.MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 13:52 Shitorja ,

Fiat 500 1.2 70ks koza 137000km 2010 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Gush 13:35 Shitorja ,

Fiat Grande Punto Evo 1.4 80ks 168.000km 2011 MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Fiat | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione