Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Fiat | Tetovë

126 , 1
500 , 4
Brava , 5
Bravo , 13
Coupe , 2
Croma , 3
Doblo , 12
Ducato , 1
Fiorino , 1
Freemont , 1
Idea , 1
Linea , 4
Marea , 6
Multipla , 3
Panda , 5
Punto , 84
Qubo , 1
Scudo , 2
Sedici , 1
Seicento , 2
Stilo , 25
Tipo , 5
Ulysse , 7
Uno , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: fiat | Të gjitha | Vetura | Fiat | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Qer 23:03
Линк
,

FIAT 500 1.2 AUTOMATIC 2011/12

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

03 Korr 22:30 ,

Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 23:03 ,

FIAT 500 1.2 AUTOMATIC 2011/12

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Qer 13:11 ,

Fiat Stilo 1.8

1 500 MKD

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 01:20 ,

Fiat Punto so defekt motor i ne vleguva vo 3ta

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 13:54 Shitorja ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 M jet 90ks full 2011

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 14:29 Shitorja ,

Fiat Punto 1.2 60 ks TNG Ured 2001

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:17 ,

Fiat punto (STRANSKA)

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 08:04 Shitorja ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Maj 21:18 Shitorja ,

Fiat 500C Abarth Cabrio Automatic

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 18:03 ,

Fiat Stilo 2002 benzin i plin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 07:34 ,

Fiat Stilo vo odlicna sostojba registrirano

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:44 ,

Fiat Punto 1998

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 11:29 ,

Fiat Doblo Maxi 1.9 jtd

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 10:46 ,

Za prodazba Fiat Bravo 1.9 multijet

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 11:34 ,

Perfekten Fiat Multipla 1.9 jtd 2000 servisiran zamena

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 22:36 , ,

Fiat Punto dizel 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 11:00 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 2007 vtor sopstvenik

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 11:00 ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 55kw 2007 neuvezena

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 11:11 ,

Fiat Grande Punto 1.3 мultiјеt 2007 vtor sopstvenik

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 17:25 , ,

Fiat Punto 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 10:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 21:12 ,

Fiat Punto 1.1 s 55 benzin 1997

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 11:39 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.3jtd 55kw 2008 Avtocentar

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 13:45 , ,

Fiat Punto 1.2

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 20:04 , ,

Fiat Stilo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 19:44 , ,

Fiat Stilo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 15:21 ,

Fiat Multipla cela ili na delovi

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 03:36 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multiJet extra sostojba

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 00:01 ,

Fiat Qubo 1.3 multijet diesel

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:10 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet ekstra sostojba

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 10:38 ,

Fiat Bravo benzin 1998

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 00:22 ,

Se prodava fiat marea 1.9 karavan

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Mar 16:54 , ,

Fiat 500 1.3

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 19:37 , ,

FIAT BRAVO 1.9 150KS 2009G

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 11:53 , ,

Fiat Panda 1.2 vo prekrasna sostojba -11

3 050 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 21:25 ,

Fiat punto 1.2

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 15:30 , ,

Fiat Punto 1.9 jtd

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 13:05 ,

FIAT CROMA 1.9 AUTOMATIC

4 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 14:24 ,

Fiat croma

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 00:30 ,

FIAT CROMA 88KW(120KS)

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 02:24 ,

FIAT LINEA DIZEL,2013, 127.000 km.FULL KASKO

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 04:05 ,

Fiat

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 23:44 ,

Fiat

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 00:46 , ,

Fiat punto

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:05 , ,

Fiat Coupe -97

899 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 00:23 ,

fiat uno

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 14:50 , ,

Fiat Doblo -11

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 14:38 , ,

Fiat Doblo -11

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj fiat | Të gjitha | Vetura | Fiat | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • fiat во категорија Makina bujqësore dhe pyllore
  • Fiat 500 во категорија Vetura | Nissan | GT-R
  • Fiat doblo во категорија Vetura | Audi | Q5
  • Fiat punto во категорија Vetura | Honda
  • Fiat punto во категорија Vetura | VW Volkswagen | Fox
  • Fiat 500 во категорија Vetura | Hyundai | i30
  • fiat panda во категорија Vetura | Smart
  • fiat punto во категорија Vetura | Renault | Kangoo
  • Fiat во категорија Makina
  • Fiat bravo во категорија Vetura | VW Volkswagen

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione