Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Ford C-Max

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Ford C-Max | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:25 Shitorja ,

Ford C-Max1.6 tdci titanium 2009. Avto Niki

4 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 12:55 Shitorja , ,

Ford C-Max 2013 1.6 TDCI 115ks

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 09:59 , ,

Ford C-max

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 06:54 , ,

Ford C-Max odrzuvano semejno vozilo

3 200 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 18:18 , ,

Ford C Max 1.6 tdci facelift klima 5 vrati euro 5

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 14:44 Shitorja ,

Ford C-Max gia 1.6TDCI 7 sedista 2012

7 600 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 21:54 , ,

Ford C Max

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 21:01 ,

ford c-max

9 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 11:54 , ,

Ford Focus C-Max 2006

2 830 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 16:39 ,

Ford C-Max 2006

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 10:54 ,

Ford C-Max 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:23 , ,

Ford C-Max 2017

10 350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 12:32 ,

Ford focus c Max 2008g 2.0

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 09:47 , ,

Ford C-Max 2.0tdci 2007

3 560 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 19:39 , ,

Ford C-Max 1.6 110ks 160.000km 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 16:48 , ,

Ford Focus C-Max 1.6

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 12:21 ,

Ford C-Max 1.6tdci

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 14:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 22:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 19:50 ,

Ford C-Max 1.6hdi 2009 Ch

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 12:30 ,

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 22:30 , ,

Ford C Max 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 03:27 , ,

Ford C-Max 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 22:29 ,

Ford C-Max 2017 1.5 tdci 120ks kako nov

11 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Sht 14:09 ,

Ford C Max 1.8 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:49 , ,

Ford C-Max 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 22:53 ,

Ford Focus 2.0 dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 18:33 ,

Kola

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 21:52 ,

Ford Focus C Max 140 ks

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 10:12 , ,

Se prodava Ford c-max

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 14:52 , ,

Ford C-Max 1.8tdci 2009

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 23:26 ,

Ford C-Max 1.6 HDI 2005god

2 500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:25 ,

Prodavam

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 12:21 , ,

FORD C-MAX 1.6 DIZEL

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:14 , ,

Ford C Max 2.0 TDCI -13 Titanium

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 18:36 ,

FORD C-MAX 1.8 PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA EURO 4

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 11:05 ,

FORD C-MAX 1.8 BENZIN 92KW 127.000 KM PRV SOPSTVENIK

1 650 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 11:59 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 10:29 , ,

Ford C-Max 2.0 tdci GIA

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 22:36 , ,

Ford C-Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 23:00 ,

Ford C-Max 1.6 Dizel 2009 Facelift

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:05 , ,

Ford C Max 2.0 TDCI Titanium Plus

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 12:49 , ,

Ford C-Max -06

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford C-Max | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione