Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford | Shkup

C-Max , 5
Escort , 16
Fiesta , 34
Focus , 57
Fusion , 7
Galaxy , 4
Ka , 2
Mondeo , 29
Orion , 2
Probe , 1
Puma , 6
Scorpio , 2
S-Max , 1
Taunus , 1
Tourneo , 2
Transit , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Gush 15:03 , ,

Ford Focus Hatchback

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 23:42 , ,

Ford fokus -tdci

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 20:01 , ,

Ford Turneo Connect 1.8 TDCI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 13:59 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 20:09 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 13:57 , ,

Ford Focus 1.6 TDCI 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 09:47 , ,

Ford C-Max 2.0tdci 2007

3 560 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 20:39 , ,

Ford Fiesta 2012 dizel 1.4

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 14:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 19:33 , ,

Ford Fiesta 2.0 110kw

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Nën 22:13 , ,

Ford Fusion 1.6 TDCI

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 20:22 , ,

Ford Focus Hatchback

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 20:22 , ,

ford fiesta

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 02:41 , ,

Ford Focus Hatchback

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 17:17 , ,

Ford Focus 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 12:11 , ,

Ford Mondeo benzin 1993

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 21:41 , ,

Ford Mondeo 2.0 dizel 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 16:14 , ,

Ford Escort 1999 benzin i plin

43 000 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 09:22 , ,

Ford Escort 1.8 Dizel Registriran

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 15:09 , ,

Ford Mondeo Karavan

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 22:25 , ,

Ford Fiesta 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 23:05 , ,

Ford fiesta ST

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Korr 17:52 , ,

Ford Focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 00:21 , ,

Товарно Возило

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 02:49 , ,

ford focus 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 14:33 , ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:41 , ,

Ford Focus 1.8 TDCI 85 kw 115hp -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 13:52 , ,

Ford Escort staklo itno

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Shk 13:02 , ,

Ford Fusion 1.4 tdci

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Jan 19:56 , ,

Ford Fiesta -97

700 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 02:34 , ,

Ford Fiesta

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 12:18 , ,

Ford Focus C-MAX

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 03:05 , ,

Ford Puma

1 470 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 12:12 , ,

FORD FOCUS 1.9 DIZEL

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 17:13 , ,

Ford Escort 1.3 -94

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 15:49 , ,

Ford Galaxy 2.3

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 10:35 , ,

Ford Mondeo

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 12:12 , ,

Ford fiesta 1.4 Tdci -07

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 17:56 , ,

Ford Mondeo

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 08:58 , ,

Ford Fusion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 17:58 , ,

Ford Escort -97 benzin neispraven

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:02 , ,

Ford Escort na plin

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 16:29 , ,

FORD MONDEO 1.8tdci -07/8 FULL GHIA

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 10:31 , ,

Ford Focus 1,6 VCTi, benzin/plin

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 16:42 , ,

FORD MONDEO 1.8tdci KAKO NOV -07 GHIA

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 17:09 , ,

Ford Focus 1.6 VCT benzin/plin

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 11:06 , ,

ITNO FORD MONDEO BENZIN PLIN

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 11:51 , ,

FORD MONDEO 2

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 17:51 , ,

Ford C-Max -07

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Mar 02:24 , ,

Ford Puma

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione