Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Gostivar

Audi , 26
Fiat , 1
Nissan , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Audi a3 | Të gjitha | Vetura | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Sht 20:04 ,

Audi A3 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 16:31 ,

Audi A3

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 23:59 ,

Audi a3 2.0 dsg s-line 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 22:49 ,

Audi A3 SPORTBACK 2.0 TDI

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 23:37 , ,

Audi A3 2.0 TDI

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:54 ,

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 09:51 ,

Audi A3

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 19:50 ,

Audi A3

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 14:34 ,

Fiat Grande Punto -06

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Korr 13:34 ,

AUDI A3 -06 2.0 TDI 140KS

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 21:39 ,

Audi A3 S-line

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 08:58 , ,

Audi A6

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 10:40 ,

Audi A3 2.0 tdi

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 10:32 ,

Audi A3 2.0TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 17:31 , ,

Audi A3

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 18:43 ,

Audi A3 -99

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:26 ,

Audi A3 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 11:56 ,

AUDI A3 1.9 TDI Sportback -09

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 12:43 ,

Nissan Terrano 3.0 4x4 moze zamena -04

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 06:21 ,

Audi A3 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 15:22 ,

AUDI A3 1,9 TDI Sportback -09

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 12:20 , ,

Audi A3 -03

5 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 19:20 ,

AUDI A3 TDI -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 23:50 ,

AUDI A3 TDI I CRVENO -00 so full oprema

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:28 , ,

AUDI A3 1.9TDI Sportback -09

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Qer 18:10 ,

AUDI A3 TDI 66 KW -97

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 | Të gjitha | Vetura | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi a3 во категорија Vetura
  • Audi a3 во категорија Vetura
  • audi a3 во категорија Vetura
  • Audi a3 во категорија Vetura
  • audi A3 во категорија Vetura
  • Audi a3 во категорија Vetura
  • Audi a3 во категорија Vetura
  • audi a3 во категорија Vetura
  • Audi A3 во категорија Vetura
  • audi a3 во категорија Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione