Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Gostivar

Opel , 109
BMW , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: opel astra | Të gjitha | Vetura | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 16:41 ,

Opel Astra 2008 1.9 CDTI, 150 PS

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:21 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI ECOFLEX 2009G

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 13:37 ,

Opel Astra caravan 1.9 CDTI -08

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 19:42 ,

Opel Astra H 1.3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 09:05 Shitorja ,

Opel Astra turbo -00

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Nën 22:29 , ,

Opel astra 1.7DTI2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 14:07 ,

OPEL ASTRA 1.7 H MODEL 2008 /7ISUZU EKSTRA CENA

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 14:20 , ,

Opel Astra -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 17:50 ,

Opel Astra G

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 17:16 , ,

Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 13:18 ,

Opel Astra H 1.7cdTI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 10:32 ,

Opel Astra 1.6 Benzin Plin

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 12:50 , ,

Opel astra 1.7dti 2001godina

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 12:50 , ,

Opel Astra 1.7dti -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 04:54 ,

Opel Astra

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 15:45 ,

Opel Astra

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 22:14 ,

Opel Astra H -08 1.9CDTI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 09:43 ,

Opel Astra 1.3 CDTI

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 17:14 ,

Opel Astra 1.4 ����

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 17:02 ,

Opel Astra 1.4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 16:06 ,

Opel Astra -94

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 12:45 ,

Opel Astra

750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 22:25 ,

Opel Astra Х -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 15:15 , ,

Opel Astra dizel

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 01:22 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 01:12 ,

Opel Astra 1.3 cdti 07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 01:41 ,

Opel Astra 1.9 CDTI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 22:17 ,

Opel Astra -09

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 17:37 ,

Opel Astra 1.6 16V

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:04 ,

Opel Astra 1.4 TOP

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 17:09 ,

Opel Astra

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 14:06 ,

Opel Astra gtd isuzu motor

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 20:54 ,

Opel Astra 1.9 caravan

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 22:50 ,

Opel Astra

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 23:10 ,

Opel Astra 2.0 16v 140ks

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:58 ,

Opel astra

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 12:24 ,

Opel Astra

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 22:52 ,

Opel Astra

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 22:09 , ,

Opel Astra

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Sht 23:19 ,

OPEL ASTRA 1.9 CDTI od Germanija

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:54 , ,

Opel Astra G Bertone Cabrio

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 15:10 ,

OPEL ASTRA 1.3 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 21:00 ,

OPEL ASTRA 1.3TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 17:16 ,

Opel Astra X 1.3 dizel

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 21:10 ,

Opel Astra 1.7 tdci

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 15:22 ,

Opel Astra 1.6

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:45 ,

OPEL ASTRA

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 11:28 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO UNIKAT HIT CENA

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 21:56 ,

Opel Astra 1.7cdti

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 16:03 ,

OPEL ASTRA H MODEL -06 1.7CDTI UNIKAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra | Të gjitha | Vetura | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim