Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 261
Atos , 44
Coupe , 44
Elantra , 28
Excel , 2
Galloper , 22
Getz , 81
Grandeur , 1
H-1 , 19
H 100 , 4
Lantra , 47
Matrix , 11
Pony , 60
Santa Fe , 133
Sonata , 31
Terracan , 29
Trajet , 7
Tucson , 101
i10 , 28
i20 , 24
i30 , 73
i40 , 2
ix20 , 7
ix35 , 30
ix55 , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Hyundai | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Maj 14:56
Link:
, ,

Hyundai Getz 1.1 5 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Dje 18:05 Shitorja ,

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN ***71KW-96KS***

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:05 Shitorja ,

Hyundai i30 1.6crdi 2009 66kw 90ks

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:48 , ,

HYUNDAI TUCSON 1.6

23 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:31 Shitorja , ,

Hyundai ix35 1.7crdi 85kw Euro 5 moze zamena

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 15:36 ,

Hyundai Coupe 2.7 V6

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 08:56 Shitorja ,

Hyundai i40 1.7 crdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 07:56 , ,

Hyundai Accent 2003 benzin i plin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 07:56 , ,

Hyundai Accent 2003 benzin i plin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 00:04 Shitorja , ,

Hyundai Tucson 2.0d registriran 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 16:09 Shitorja ,

Hyundai Elantra 1.6 benzin prv sopstvenik 21.800km nova

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 16:08 Shitorja ,

Hyundai i30 1.6 CRDI 90ks model 2008 servisna kniga novo

4 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 13:03 , ,

Hyundai Accent 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 11:37 ,

Hyundai Getz 1.4 klima registrirana

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 11:37 , ,

Hyundai Elantra 2006 1.6 benzin i plin

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 10:18 Shitorja , ,

HYUNDAI IX20 1.4 Crdi

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 09:04 Shitorja ,

Hyundai i20 1.1 CRDI 75ks 2014

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 21:36 ,

Се продава џип Hyundai 1.7 CRDi

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 20:18 , ,

Hyundai galloper

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:20 Shitorja , ,

Hyundai i20 1.4i 2009 automatic

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 13:33 , ,

Se prodava HYUNDAI SONATA 2.0 Automatic 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 09:10 Shitorja , ,

Hyundai i10 1.1i benzin 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 09:41 Shitorja , ,

Hyundai i30 1.6CRDI 85kw 137000km Auto Kodeks

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 08:41 Shitorja ,

Hyundai Getz 1.1 66ks redizajn model 2009

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 23:15 , ,

Hyundai Santa Fe 2.0crdi 4x4

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 14:56 , ,

Hyundai Getz 1.1 5 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 06:31 ,

Hyundai accent 1.3 64 Kw

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 21:11 Shitorja ,

Hyundai Tucson 4x4 2.0 CRDI 103kw 140ks 2006

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 12:46 Shitorja , ,

Hyundai i20 1.4 dizel 2011 Avto M&S

4 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 11:16 Shitorja , ,

Hyundai Getz 1.5crdi 2006 Holandija

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 22:11 , ,

Hyundai i20 1.2 benzin 2011 maksimalno socuvana moze zamena

3 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 11:15 Shitorja ,

Hyundai i20 registrirano 2010 1.4 dizel

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 09:56 Shitorja ,

VW Golf 7 2014 bluemotion kako nov

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:15 Shitorja ,

Hyundai Tucson 2.0crdi 140ks koza 4x4 2008 MT Auto

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 23:46 ,

Hyundai galloper

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 00:17 , ,

Hyndai Grand Santa Fe

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Maj 00:07 , ,

Hyndai Grand Santa Fe

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 15:27 , ,

Hyundai i30 1.6 crdi 110ks

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 11:07 ,

Hyundai Accent LS odlicno socuvan

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 21:14 ,

Се продава

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 13:47 Shitorja ,

Hyundai i30 1.6 CRDi classic

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 15:44 Shitorja ,

Hyundai i30 1.4 benzin 80kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:37 Shitorja ,

Hyundai i20 1.2 Benzin 57 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 08:44 , ,

Hyundai Elantra 1.6 benzin plin

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 12:51 , ,

Hyundai Atos 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 01:00 , ,

Hyundai Pony vo neispravna sostojba

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 14:57 ,

Hyundai i20 1.2crdi 2014 so 153000km

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 14:55 , ,

Hyundai i20 1.4 2009 klima alu bandazi kako novo Svajcarsko

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 16:36 , ,

Hyundai I30 1.6 CRDI 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 14:41 Shitorja ,

Hyundai Matrix 1.6 TNG

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione