Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Jaguar

F-Type , 1
S-Type , 28
XE , 3
XF , 27
XJ , 1
E-Type , 2
XJ6 , 1
XKR , 1
X-Type , 27

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Jaguar | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Maj 23:02
Link:
,

Jaguar S- Type 2.7 207hp !!Luxury Edition!!

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

26 Maj 23:02 ,

Jaguar S- Type 2.7 207hp !!Luxury Edition!!

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 12:14 Shitorja ,

JAGUAR XF 3.0 D PREMIUM LUXURY

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 15:50 ,

JAGUAR XF 2.7d

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:05 ,

Jaguar XF 3.0D 250ks portfolio 2012

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 16:45 , ,

Jaguar XF 3.0 D inter guma

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 12:54 ,

Jaguar XF 2012

19 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 04:23 , ,

Jaguar XF 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 15:43 , ,

Jaguar X Type 4x4 v6 2002

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 16:12 , ,

Jaguar X type 4x4 3.0 v6

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 18:22 , ,

Jaguar S-Type 2000 benzinec

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:36 , ,

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 12:55 , ,

Jaguar S type 2.7 TD 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 02:09 ,

Jaguar S-Type 2.7 d

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 11:42 ,

Jaguar XF 3.0D V6 - 10 MOZE ZAMENA

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 19:48 ,

Jaguar MK 9 1958

19 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 00:56 , ,

Jaguar 2.7 Dizel Biturbo 2004 god registriran

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 03:50 ,

Jaguar XE R-Sport

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 16:23 , ,

Jaguar XJ6, 4.2 litri 1971

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 14:44 , ,

Jaguar X-type 2.1 v6 benzin i plin

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 09:21 ,

Се продава Јагуар

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 18:44 , ,

Jaguar S-type

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 09:52 , ,

Jaguar XF -09

12 250 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 09:35 ,

Jaguar -08

9 500 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 15:21 ,

Jaguar XF vo odlicna sostojba

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Dhj 18:04 , ,

Jaguar X Type

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 16:20 ,

Jaguar S Type 2.7D 2004god Reg Moze zamena

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 07:20 Shitorja ,

Jaguar XF 2.7-09

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 16:31 ,

Jaguar XE

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Qer 23:35 ,

Jaguar

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Pri 22:55 , ,

JAGUAR XF 3,0 D

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 17:27 , ,

Jaguar S-Type

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 15:51 ,

Jaguar X-Type 2.0D Executive

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 19:35 ,

JAGUAR X-TUPE 2.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 13:18 , ,

Jaguar XF 3.0D L 177KW -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 11:36 , ,

Jaguar S type 2.7 Diesel Sport -06

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 05:30 , ,

Jaguar xf disel 2.7 v6 (CH )

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 05:30 , ,

Jaguar xf disel 2.7 v6 (CH )

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 18:00 ,

Jaguar X-Type

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 15:05 , ,

JAGUAR X-TYPE SPORT D -06

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 17:16 ,

JAGUAR XJ SPORT executive

6 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Korr 13:01 ,

Jaguar E-Type

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 13:26 , ,

Jaguar XF

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 19:40 , ,

JAGUAR X-TYPE 2.0 TDI

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 17:53 ,

Jaguar X-Type 4x4 -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 21:58 , ,

Jaguar X-Type 2003v

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:44 ,

Jaguar XF 2.7

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 15:43 ,

Jaguar X-Type

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 17:50 ,

Jaguar XF

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:49 ,

JAGUAR XF BITURBO PORTFOLIO 3.0 DIESEL

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 20:54 , ,

JAGUAR XF 3.0 LUXURY

19 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jaguar | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione