Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Jeep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Jeep | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:52 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:39 Shitorja , ,

Jeep Wrangler 2.5 Off Road

14 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 17:47 ,

Jeep Grand Cherokee 2000

6 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 13:29 , ,

Jeep Compass 4x4 2007 dizel

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 10:13 Shitorja ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Maj 10:41 , ,

Jeep Cherokee 2.5i so plin 68000km neuvezen moze zamena

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 17:00 ,

Jeep Wrangler 3.8 unlimited sahara

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 11:34 , ,

Jeep Cherokee 2.5i benzin plin neuvezen so 68000km

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Maj 10:20 Shitorja ,

Jeep Renegade 1.6Mjet 105hp

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 19:53 , ,

Jeep Cherokee 2.5i benzin plin atest klima koza 68000km

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Pri 08:54 Shitorja ,

Jeep Patriot Crdi ekstra moze i zamena

12 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 10:50 Shitorja , ,

Jeep Compass 2.2 CRDI 4x4 2014 perfekten Auto Zveki

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 12:32 ,

Jeep Grand Cherokee 2.7crd limited edition

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:37 , ,

Jeep Grand Cherokee 2.5

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 11:30 , ,

Jeep CJ dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 17:35 , ,

Jeep Cherokee 2.5 1998

5 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 13:54 Shitorja ,

Jeep Grand Cherokee

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Jan 11:45 Shitorja ,

Jeep Grand Cherokee 3.0crd 136000km over land nov Maksauto

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 03:16 ,

Jeep Compass Limited Edition 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 16:09 ,

Delovi za Jeep Cherokee 1996

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 15:40 Shitorja ,

Jeep Grand Cherokee 2013

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 18:48 Shitorja ,

Jeep Patriot 2.0crdi 4x4 klimatronik 2010

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 18:24 ,

Jeep Compass 4x4 2008 ne uvezuvan

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 18:09 , ,

Jeep Grand Cherokee Summit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 17:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Nën 20:08 , ,

Jeep Patriot 2.0 diesel 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 16:02 ,

Jeep Compass 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Nën 11:23 , ,

Jeep Renegade E 75th annyversary edition

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 20:54 ,

Jeep Compass Limited Edition 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 08:02 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Nën 19:11 , ,

Jeep

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 17:39 Shitorja ,

Jeep Patriot 140ks 6brzini 4x4 moznost na rati 2009

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 21:14 , ,

Jeep Grand Cherokee 4.7 benzin plin

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 23:43 ,

JEEP Cherokee 2.8 CRD Limited Automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 08:28 ,

Jeep Grand Cherokee WJ 3.1 turbo

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:34 , ,

Jeep Grand Cherockee facelift 2012

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 09:30 ,

Jeep grand ciroki

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 15:13 ,

Jeep Grand Cherokee 2013

21 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 11:45 , ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 2003

6 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 15:55 , ,

Jeep Grand Cherokee 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 13:50 ,

Jeep Patriot 2.0Crd 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 14:19 ,

Jeep Willys Fort jpw 4x4

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 15:33 , ,

Jeep Grand Cherokee Summit

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 19:33 , ,

Jeep Compass 2.2 CRD 163ks 4x4 ne e uvezen

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 12:55 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 crd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 17:27 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD OVERLAND MAKSAUTO

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 20:34 ,

grand cherokee

4 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Shk 23:05 ,

Jeep Grand Chereoke

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 03:13 ,

Jeep Commander 4*4

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:25 , ,

JEEP Grand Cherokee

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione