Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Koçan

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo , kategori Vetura , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Polo | Të gjitha | Vetura | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Maj 12:18 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 21:31 ,

VW POLO 1.4 TDI HIGHLINE 07

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 11:58 ,

VW Polo 1.0 Benzin registrirano do 30.10.2021

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:03 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 105hp 3x RLine

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 14:55 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 09:18 Shitorja ,

VW Polo 1.4 tdi 2007 highline

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 08:42 Shitorja ,

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 13:02 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp Bluemotion

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 10:25 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp Bluemotion

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 00:45 ,

Se prodava WV Polo 2009 godina 1.4 dizel, top sostojba, full

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 16:33 ,

Peugeot 307 cc 2.0 100kw 136 hp -04

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 22:26 ,

VW Polo

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 20:50 ,

VW Polo 1.4

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:53 ,

☆☆2008 VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 82KS STAKLO☆☆

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 09:08 ,

VW Polo 1.4 TDI 3,5l/100km -08 vo super sostojba

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 17:20 ,

VW Polo 1.6

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 17:16 ,

VW POLO 1.4 TDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 18:45 ,

VW POLO 1.4 WV POLO 1.4 SEAT LEON 1.9

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 19:27 ,

VW Polo 1.4 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 23:55 ,

VW Polo karavan 1.9 SDI dobro zacuvana

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 18:50 ,

VW POLO 1.4TDI STAKLO

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:41 , ,

VW Polo

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 16:14 , ,

VW Polo itno

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 22:05 ,

VW Polo 1.4 tdi

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 01:56 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 09:07 ,

VW Polo 1.9d

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 19:44 ,

VW Polo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 13:12 , ,

VW Polo sdi 1.9

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 04:32 ,

VW Polo

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 15:02 ,

VW Polo 1.9 dizel

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 12:23 ,

VW Polo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 21:57 ,

VW Polo

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 20:37 ,

VW Polo clasic 1.9 SDI

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:58 , ,

VW Polo 1.4 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 11:51 ,

VW Polo 1.4 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 21:41 ,

VW Polo

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 23:47 ,

VW Polo -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Gush 15:58 ,

VW Polo -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Maj 07:12 ,

VW POLO 1,4 TDI 75 KS FULL -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 22:08 ,

VW Polo 1.9 dizel -98

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 16:51 ,

VW Polo 1.4 TDI -00

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 21:52 ,

VW POLO -01

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 19:35 ,

VW Polo -01

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 15:15 Shitorja ,

VW Polo 1.4tdi -04 full oprema top sostojba

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 19:11 ,

VW POLO 1.4 TDI -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 13:25 ,

VW Polo 1.9 SDI -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 19:59 ,

VW POLO 1,4 TDI -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 21:24 ,

VW Polo -02

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 19:40 ,

VW Polo 1.4 TDI -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 10:58 ,

VW POLO 1,4 TDI 75 KS FULL -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Polo in category Vetura
  • polo in category Vetura
  • polo in category Vetura
  • Polo in category Vetura
  • polo in category Vetura
  • Polo in category Vetura
  • polo in category Vetura
  • polo in category Vetura
  • polo in category Vetura
  • polo in category Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione