Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Koçan

Opel , 2
Ford , 2
Audi , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf , kategori Vetura , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: golf | Të gjitha | Vetura | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:58 ,

VW Golf 7 1.6tdi 105 high line navi Holandija 2013

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:42 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6Tdi 116hp Dsg Facelift 2017

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 15:00 Shitorja ,

VW Golf 7 Gtd 2.0Tdi 184hp

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 14:24 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6Tdi 110hp Dsg

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 08:42 Shitorja ,

VW Golf plus 1.9tdi 105ks sport

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 16:19 Shitorja ,

VW Golf 7 Variant 1.6Tdi110hp

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 18:31 ,

VW GOLF 7 2016

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 12:26 Shitorja ,

VW Golf e-Golf 115hp Full Electric

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Mar 10:22 Shitorja ,

VW Golf 7 Variant 1.6Tdi 110hp

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 10:52 Shitorja ,

VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI 110HP COMFORTLINE

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 12:05 ,

VW Golf 6 1.6 tdi

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 11:47 ,

VW Golf 1.9 TDI vo odlicna top sostojba

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 14:11 Shitorja ,

VW Golf 7 TRENDLINE BUSINESS 1.6TDI 110HP BM

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 14:07 Shitorja ,

VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 14:46 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6TDI 105HP

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 13:11 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6TDI 110HP

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 12:59 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6TDI 110HP

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 15:45 ,

Golf VI 1.2 TSI 2011g

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Korr 17:04 ,

se prodava golf 5

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:11 , ,

Golf VI 1.2 TSI "R" 2011g 82 000km

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Maj 16:21 , ,

Golf VI 1.2 TSI "R"

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Mar 12:32 Shitorja ,

VW e Golf 115HP ELECTRIC

22 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 11:38 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6TDI 105HP

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 19:18 , ,

VW Golf 3

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 18:01 , ,

VW Golf 6 1.2 TSI

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Mar 08:11 , ,

VW Golf 6 1.2 tsi

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Shk 13:00 ,

Opel Astra 1.7 CDTI -05

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 21:38 ,

VW Golf 5 plus 1.9 tdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 20:50 , ,

VW Golf 3

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 10:25 , ,

VW Golf 2 dizel registrirana do septemvri

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 10:40 ,

VW GOLF Plus 1.9 TDI 105 ks

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 15:05 ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 16:46 ,

VW Golf germanski -82

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 21:45 ,

VW Golf 5

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 21:22 ,

VW Golf 5 plus

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 15:35 ,

VW GOLF V VARIANT SPORT 1.9TDI

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:59 ,

VW GOLF VI 1.6 TDI 150 KS GTD DSG MENJAC7BRZINI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 19:06 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 21:33 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Bluemotion

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 18:03 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 90 KS

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 19:30 ,

VW Golf 5 1,9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 16:46 ,

VW GOLF 4 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 10:29 ,

VW Golf 5 1.9

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Nën 19:03 ,

VW GOLF 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 15:49 ,

VW Golf 4 tdi 110ks

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 17:10 ,

VW Golf 5 2.0 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 15:50 , ,

VW Golf tdi 1.9 110 ks

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 16:36 ,

VW Golf 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Vetura | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf in category Vetura
  • GOLF in category Vetura
  • Golf in category Vetura
  • GOLF in category Vetura
  • Golf 4 in category Vetura
  • Golf in category Vetura
  • Golf in category Vetura
  • golf 5 in category Vetura
  • golf in category Vetura
  • golf 6 in category Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione