Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Kumanovë

Citroën , 8
BMW , 6
Peugeot , 6
Opel , 4
Renault , 4
Audi , 2
Daewoo , 2
Ford , 2
Isuzu , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Avtomobil , kategori Vetura , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Avtomobil | Të gjitha | Vetura | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 23:21 ,

Se prodava super avtomobil

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 21:08 ,

VW Passat 1.9 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 23:55 ,

BMW X6 4.0

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 22:33 ,

Renault Laguna 1996 benzinec

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Tet 12:52 ,

PEUGEOT 208 1.4 HDI 2015g 5650eur fiksno

5 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 01:55 ,

WV Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Gush 13:16 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI eco navigation

3 990 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 15:39 ,

Citroen C5 2.0 avtomatik so popust za carinenje

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:58 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 14:23 ,

Citroen C5 2.0 100kw

4 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 16:16 ,

Reno 1.6 se prodava

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 21:08 ,

Se prodava

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 20:05 ,

Prodavam Avtomobil Opel Ascona 1.6 Diesel

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 14:51 ,

Nissan X Trail 2.0 16v -02 BG tabli

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 02:59 ,

Kupuvam avtomobil od 1100 do 1400 e.

1 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 09:18 ,

BMW 120D E87 163ks

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 18:15 ,

BMW 325I XDRIVE

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:16 ,

Lancia Ypsilon Mal avtomobil

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 15:08 ,

VW GOLF 4 1.9TDI REG MK CELA GOD STAKLO CUVAN

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 02:28 ,

Opel Zafira

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 23:43 ,

BMW 120D E87 163ks

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:05 Shitorja ,

Peugeot 407 16hdi 110ks -08

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 09:59 ,

Suzuki Swift

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Korr 09:54 Shitorja ,

BMW X5 DRIVE 3.0 -08 KUPENO VO MAK KAR - ZAMENA

19 900 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 08:40 ,

Citroen C4 odlicen avtomobil i mnogu socuvan itno

3 100 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 02:17 ,

Fiat Punto1.3 multijet

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 20:04 ,

Citroen C4 mnogu socuvan avtomobil itno

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 15:53 ,

Peugeot 307

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 14:36 ,

Daewoo Matiz

1 999 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 09:42 ,

AUDI A5

19 800 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 13:48 ,

Daihatsu Cuore 1.0 so klima

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 08:36 ,

AUDI A6 QVATRO

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 14:35 ,

Renault Espace moze zamena za pomal avt

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 20:24 ,

Citroen C5 karavan 2.2 HDI

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 19:30 ,

VW BEETLE BUBA KABRIO

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 12:27 ,

Peugeot 206

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 19:34 ,

VW Passat -94

1 900 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 17:41 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 10:06 ,

MERCEDES CLK 270 CDI ELEGANCE DIZEL

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 00:21 ,

SEAT AROSA VO EKSTRA SOS JA VOZAM 10 GOD

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 13:47 ,

Chevrolet Spark -07 EXTRA SOCUVAN EKONOMICEN

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Sht 19:35 ,

Citroen C5 karavan eksluzive -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 16:49 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE -93

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 11:30 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI -01 MNOGU SOCUVAN

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 23:13 ,

VW Polo -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Avtomobil | Të gjitha | Vetura | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • avtomobili во категорија Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Avtomobili во категорија Makina
  • avtomobili во категорија Vetura | Mercedes-Benz | C 180 | C-класа
  • avtomobili во категорија Vetura | Peugeot | 206
  • Avtomobili во категорија Vetura | Opel | Meriva
  • avtomobili во категорија Vetura | Citroën | ZX
  • Avtomobili во категорија Vetura | Lada | Niva
  • Avtomobili во категорија Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Avtomobili во категорија Vetura | Audi | A5
  • avtomobili во категорија Vetura | Renault | Twingo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione