Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Kumanovë

Opel , 9
Audi , 4
BMW , 3
Renault , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Ford , 1
Honda , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo , kategori Vetura , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Polo | Të gjitha | Vetura | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 23:05 ,

VW POLO

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 08:34 ,

VW Polo 1.2tdi style navi

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 20:54 ,

VW Polo 1.4 benzin 59kw najnov uvoz CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:10 ,

Prodavam polo classic 1.9 sdi 1996god

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 17:27 ,

Se prodava

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 23:07 ,

AUDI A6 2.0TDI 2005

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:27 , ,

Polo

2 300 EUR

05 Jan 20:48 ,

Prodavam polo classic 1.9 sdi 1996god

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 09:57 Shitorja ,

VW Beetle 1,6tdi -12 i Lancia delta 1,6tdi 09g.

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 10:27 ,

OPEL ASTRA G CARAVAN 1.4 BENZIN 16V 90KS

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 22:04 Shitorja ,

VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:12 ,

Polo 1.6 TDI

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Korr 00:14 ,

Polo 1.4

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 00:12 ,

Polo 1.4

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 00:02 ,

VW Polo 1.4 Benzin

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 20:40 ,

VW Polo 1.4 Dizel -07

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Qer 16:44 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:48 ,

VW Polo 1.4 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 17:42 , ,

VW POLO 1.4 DIZEL

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 00:03 ,

VW Polo 1.2

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 08:21 , ,

VW Polo 1.2 Benzin

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 13:29 ,

VW POLO 1.2 COMFORTLINE CH

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 17:56 ,

VOLKSWAGEN POLO

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Sht 15:52 ,

VW Polo 1.4tdi 80ks bluemotion -08 fulll

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 10:12 ,

VW Polo 1.2 benzin

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 09:52 ,

VW Polo 1.4

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 18:43 ,

Kupuvam menuvam otkupuvam avtomobili

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 13:30 ,

Seat Arosa 1.4 16v

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:40 ,

VW Polo 1.2benzin -06

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 15:15 ,

VW Polo 1.2

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:32 ,

VW POLO 1.4TDI -07

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 02:19 ,

VW POLO

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 22:58 ,

VW Polo 1.0

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:54 ,

VW Polo 1.4

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 11:49 ,

VW Polo 1.4 TDI Cricket

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 23:44 ,

VW Polo 1.4 16V full

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 15:43 ,

VW Polo 1,9 SDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 14:02 ,

VW Polo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 16:38 ,

VW Polo 1.4.80ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 21:26 ,

VW Passat

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 13:58 ,

VW Passat

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:34 ,

VW Polo 1.2

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 21:54 ,

OPEL CORSA 1.4 SPORT BENZIN CH

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Polo polo Polo polo Polo polo polo polo polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione