Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Lada

110 , 102
111 , 30
112 , 31
1200 , 7
2107 , 13
2110 , 7
2111 , 3
2112 , 1
Aleko , 6
Kalina , 3
Niva , 293
Nova , 1
Samara , 99

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Lada | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 22:07 ,

Lada 2105 ORIGINAL VIHIVLE

7 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 21:24 , ,

Lada Riva 2107 od 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 09:51 Shitorja ,

Lada Niva 1.7 I 2015 so plinski ured

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 09:51 Shitorja ,

Lada Niva 4x4 urban nova 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 09:50 Shitorja ,

Lada Niva 4x4 so pet vrati

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 09:50 Shitorja , ,

Lada Niva 4x4 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 09:50 Shitorja , ,

Lada Niva travel 1.7i 4x4 novo

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 09:49 Shitorja , ,

Lada Niva travel 1.7i 4x4 novo

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 14:56 , ,

Lada 4x4 2014

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Maj 15:05 , ,

Lada Samara 1998

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Maj 18:34 ,

Lada 111 itno

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 11:02 , ,

Se prodava LADA 111

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Pri 14:41 ,

Lada 110 2001

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 08:17 , ,

Lada Niva 4x4

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:03 , ,

Lada Niva 1998 benzin i plin

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:20 , ,

Lada 2103 1.5 55kw prv sopstvenik

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 12:49 ,

Lada Niva 1.7

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Mar 00:20 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 18:31 , ,

Lada Niva 4x4 1.7 servo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 15:57 , ,

Lada Samara garazirana registrirana

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Dhj 18:08 , ,

Lada 2110 so 93.000km 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Dhj 10:11 ,

Lada 112 benzin 2004

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Dhj 22:49 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 16:48 ,

Lada Niva 4x4 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Nën 09:32 , ,

Lada Niva 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Nën 11:23 , ,

Lada 110 1.5 benzin motor 2000 registrirana

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Nën 01:56 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 19:16 ,

Lada Samara vo odlicna sostojba

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Nën 12:23 ,

Lada 110 benzin 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 01:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

350 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 17:37 , ,

Продавам Лада 112 1,5 кубици

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 05:02 ,

Lada Samara 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Sht 18:29 ,

Lada Samara 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Sht 18:55 ,

Lada Niva 1.6 benzin 4x4 1991

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 10:00 , ,

Lada Samara 1300s

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Gush 23:56 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 16:41 ,

Се продава Лада Караван

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Gush 22:24 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

7 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 11:46 , ,

Lada Samara 1996 benzin plin

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 21:40 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

93 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 01:09 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 22:21 , ,

Lada Niva 110 1.5 GLI 16V

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Qer 22:49 , ,

Lada 112

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Maj 12:30 ,

Lada Samara 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Maj 00:18 ,

Polovni delovi za povekje avtomobili

100 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 00:32 ,

Polovni delovi za poveke tipovi na vozila

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 00:36 ,

Lada niva 4x4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 10:03 ,

Lada niva 2007 God benzin plin

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:41 ,

Lada Niva 1.6

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Mar 00:36 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

999 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lada | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione