Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Lexus

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Lexus | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Maj 23:03 ,

Lexus NX 300h President Luxury

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 12:39 , ,

Lexus CT 200h 1.8 hybrid 122ks automatic

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 10:00 ,

Lexus GS 300 itno

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 01:41 , ,

Lexus Rx450H

20 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 18:53 Shitorja , ,

Lexus RX 400h

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Dhj 11:07 ,

Lexus NX 300

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Nën 10:58 ,

Lexus RX 300

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 10:05 ,

LEXUS ES300h LUXURY PREMIUM

46 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 17:27 ,

Lexus IS220d luxury 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:15 ,

Lexus RX 300 2002 itno

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 21:37 ,

Lexus NX 300h Luxury

27 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Maj 14:25 , ,

Lexus GS 300 executive

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 21:25 ,

Lexus NX300h PRESIDENTIAL 4wd

34 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 01:59 , ,

Lexus GS 300 executive

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 19:00 , ,

Lexus is 220d 2009 edinstven vo mk

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 17:26 , ,

Lexus is 220d 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 23:37 ,

Lexus RX400H

6 000 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 07:07 ,

Lexus CT 200h

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Korr 12:56 ,

lexus is200 mnogu zacuvana

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 18:06 , ,

LEXUS IS220d Business Luxury -07

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 13:42 ,

Leksus Is 220 dizel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 17:50 ,

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 10:33 ,

LEXUS IS 250

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:42 , ,

Lexus IS 250

9 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 12:27 , ,

Lexus rx300

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:40 ,

LEXUS IS 300h

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 20:26 ,

LEXUS IS 220d NAJFULL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:20 , ,

Lexus IS 250 sport Moze zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:22 , ,

Lexus IS 250

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Dhj 09:50 Shitorja ,

Lexus RX 400 -08 3.3hibrid plin atest zamena

18 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 11:35 ,

Lexus RX 300

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 21:28 , ,

Lexus SC430

14 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 23:41 , ,

Lexus RX 350 SUV

19 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 14:41 , ,

Lexus RX350

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 12:12 , ,

Lexus IS 250

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Mar 12:19 ,

Lexus IS 300h 11 -15 stranski tablici

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 09:49 , ,

LEXUS IS 300 HIBRID

28 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Sht 10:00 ,

LEXUS RX 300 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:08 ,

Lexus RX 400H HYBRID -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 21:58 , ,

The North Face i Vans DUKSERI Nabavni ceni

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 17:52 ,

Lexus RX 300 -06 Moze i zamena

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lexus | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione