Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Manastir

Acura , 3
Alfa Romeo , 35
Audi , 221
BMW , 151
Chevrolet , 26
Chrysler , 9
Citroën , 79
Dacia , 7
Daewoo , 21
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Fiat , 116
Ford , 145
Honda , 16
Hummer , 6
Hyundai , 62
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 6
Kia , 26
Lada , 31
Lancia , 4
Land Rover , 14
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 32
MINI , 13
Mitsubishi , 16
Nissan , 29
NSU , 1
Opel , 240
Peugeot , 92
Renault , 175
Rover , 13
Seat , 49
Škoda , 30
Smart , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 13
Toyota , 24
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 13
Yugo , 21
Zastava , 12

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Gush 19:54
Линк
,

Otkup na motorni vozila

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Dje 23:23 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:02 ,

Продавам Chevrolet Matiz 2005 god

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:46 ,

Audi A3 - 96 kw ; 131hp Full oprema

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 ,

Mercedes Benz E300 de

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:06 Shitorja ,

Acura MDX 2020

5 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:28 ,

Prodavam Audi A6 2.7TDI

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:28 ,

Prodavam Audi A6 2.7TDI

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:27 ,

Seat Toledo

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:14 ,

Audi A6 2.7TDI

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:08 Shitorja ,

Citroen Berlingo 1.6hdi klima 2008 Siljanovski

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:41 ,

Seat Toledo

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:28 ,

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN/PLIN / MOZI I ZAMENA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 22:55 ,

Audi A4 cabriolet 2.0

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 20:29 ,

Фиат Браво

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 14:29 ,

Seat Toledo

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 21:04 ,

СЕ ПРОДАВА

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 19:56 ,

insignia 2,0 Dissel 130ps

9 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 10:18 ,

Mercedes Benz A150 95hp 2004g Vo odlicna Sostojba !!!

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 20:53 Shitorja ,

HONDA ACCORD 2.2 i-CTDI 140KS. (REDIZAJN)

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 13:04 Shitorja ,

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 13:04 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 13:04 Shitorja ,

Suzuki SX4 1.6 HDI 66KW 90KS Euro 4

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 13:03 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6hdi 80kw 109ks

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 13:03 Shitorja ,

Skoda Octavia 1.9 TDI 77KW 105KS

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 13:02 Shitorja ,

Renault Megane 1.5dci 2010 euro 5

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:02 Shitorja ,

Mitsubishi Colt benzin 2009 euro 4

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 13:01 Shitorja ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 09:25 Shitorja ,

VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 70KS. UNITED 2009GODINA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 21:15 Shitorja ,

Honda Accord 2.2 I CTDI 140KS redizajn

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 21:14 Shitorja ,

Mercedes-Benz C220 CDI 170ks avantgarde

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:13 Shitorja ,

Subaru Legacy 2.0D 150ks boxer AWD 4x4 facelift 2013

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:13 Shitorja ,

VW. Passat B7 1.6TDI Bluemotion 151 800KM garancija

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 21:13 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI 75ks ecoflex cosmo

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 17:23 ,

Insignia 1.6 cdti ecotec business

14 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 15:35 ,

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 CDI 4x4 AVTOMATIK

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 13:28 ,

Citroen ds3 1.6 benzin 2011 registriran 07 2023 odlicen

6 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione