Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mazda

121 , 9
2 , 56
3 , 176
323 , 91
5 , 54
6 , 205
626 , 63
929 , 2
B series , 2
BT-50 , 1
CX-3 , 2
CX-5 , 11
CX-7 , 33
Demio , 2
E series , 1
MPV , 10
MX-3 , 1
MX-5 , 4
Mazda2 , 4
Mazda3 , 6
Mazda5 , 7
Premacy , 26
RX-8 , 16
Tribute , 9
Xedos , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mazda | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Maj 11:20
Link:
, ,

Mazda 6 2.2 Skyactiv I-Loop 175ks

17 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 22:22
Link:
, ,

Mazda 3 dizel 2.2 110KW

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 22:20 , ,

Mazda 6

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 19:01 , ,

Mazda Pick up 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:08 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 dizel 140ks model 2009 servisna kniska nova

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 11:36 Shitorja , ,

Mazda 3 2.2 dizel skyactiv 150HP 2014

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 08:54 ,

Mazda 3 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 09:05 Shitorja ,

Mazda 2 1.3i 75ks 2010 unikat

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 20:17 , ,

Mazda 121

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:10 , ,

Mazda 6 2.0 td 89kw moze i zamena za pomalo vozilo

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:23 Shitorja ,

Mazda 3 1.6HDi 116ks sest brzini moznost na rati 2013

6 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 21:54 Shitorja , ,

Mazda CX-7 2.2D 2011 full oprema

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 17:10 , ,

MAZDA 2 1.4 DIZEL 2008 GOD

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 19:37 , ,

Мазда

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 17:12 Shitorja , ,

Mazda 2 1.6d 2009 facelift Autobern

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 12:30 , ,

Mazda 3 1.6hdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 11:20 , ,

Mazda 6 2.2 Skyactiv I-Loop 175ks

17 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 22:22 , ,

Mazda 3 dizel 2.2 110KW

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 19:40 Shitorja ,

Mazda CX5 2.2 dizel 2013 odlicna sostojba

13 199 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 11:36 Shitorja ,

Mazda 3 2.0D 140ks A.C. Avto Alex Veles

4 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 08:53 ,

Mazda 3 registrirana 2009

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 17:24 , ,

Mazda CX7 benzin plin 260ks 6M/T premium MK

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:03 , ,

Mazda 6 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 15:38 ,

Mazda CX-7 dizel 4x4 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 10:48 , ,

Mazda 6 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 23:32 , ,

Mazda MPV 3500€

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 11:21 Shitorja ,

Mazda 2 full oprema 1.4 dizel 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 11:20 Shitorja ,

Mazda CX-7 2.2D 175ks 4x4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 09:31 Shitorja ,

Mazda 2 1.4d 70ks 133000km nova 2010 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 10:00 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 12:37 Shitorja , ,

Mazda 2 1.4 dizel 2007 115.000km perfekt Auto Zveki

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 12:26 Shitorja ,

Mazda 2 1.2i 75ks 2006

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:59 Shitorja ,

Mazda 5 2.0 diesel 7 sedista Autoplac Zazo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:42 Shitorja ,

Mazda 5 2.0 diesel 7 sedista Autoplac Zazo

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 14:34 ,

Mazda tribute v6 3.0 benzin plin

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 22:58 , ,

Mazda CX 3

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Maj 14:11 Shitorja ,

Mazda 2 1.4 Diesel CD Independence

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 22:51 , ,

Mazda 5, 2.0CD/143ks, 2007 god

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:00 , ,

Mazda CX7 2.3 benzin

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 19:22 Shitorja ,

Mazda 6 2.3 I avtomatik so stranski dokumenti

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 15:51 Shitorja , ,

Mazda CX-7 2.2 dizel prv gazda

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 21:36 , ,

MAZDA 6 2006 ODLICNO SOCUVANA

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 08:54 ,

Mazda 2 1.6cd style besprekorna sostojba 2011

4 890 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 16:09 ,

Mazda 3 facelift 1.6 diesel

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:14 , ,

Mazda 5 so sedum sedista benzinec 2.0

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 12:42 , ,

Mazda 3 sedan 2008 neuvezuvan

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 10:54 Shitorja , ,

Mazda 3 2.2CD 150

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Pri 20:36 , ,

Mazda 5 2.0 disel so 7 sedista

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:11 Shitorja , ,

Mazda 3 1.6cdi 2009 perfektna Auto Zveki

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 11:44 ,

Mazda 6 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 13:21 ,

Mazda 5 1.6 CDVi Active

5 890 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Pri 23:01 Shitorja ,

Mazda 6 1.8i benzin so klima moze zamena ili na rati

2 690 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione