Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

А-класа , 1026
B-класа , 284
C-класа , 2612
E-класа , 2238
S-класа , 286
Golf , 1
190 , 100
200 , 279
220 , 432
230 , 14
240 , 12
250 , 88
270 , 130
280 , 30
290 , 46
300 , 46
320 , 90
350 , 20
400 , 4
416 , 1
450 , 1
560 , 1
AMG GT , 1
MB 100 , 4
Vaneo , 34
Vario , 3
Viano , 23

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 16:32
Link:
,

Mercedes-Benz S350CDI long AMG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 18:44
Link:
, ,

***Mercedes C180d FULL LED*** 117000km

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:18
Link:
Shitorja ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 18:49 ,

E250 AMG PAKET

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 Shitorja ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 Shitorja ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:43 ,

Mercedes-Benz B180 ekstra sochuvana

5 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:43 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:25
Link:
,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:56 , ,

Mercedes-Benz E320 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 23:07 ,

Mercedes C200

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 23:05 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 2.2cdi avantgarde facelift full

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:56 ,

Mercedes-Benz E Class

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:12 ,

MERCEDES E220 CDI 150 KS 2005G AVANTGARDE

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:09 ,

MERCEDES C220 CDI 170 KS - AVANTGARDE - 189.000KM

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 17:46 , ,

Mercedes-Benz C200 2.2CDI 136hp 2009 avantgarde

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 16:32
Link:
,

Mercedes-Benz S350CDI long AMG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 13:16 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B180 cdi servisna kniska uvoz od Germanija

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 12:31 ,

Mercedes benz ML 270 CDI

7 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 11:06 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ W212 E200 CDI 100KW AVTOMATIK 7G

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 09:05 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 109ks 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 23:31 Shitorja , ,

Tikan automobile

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 21:06 , ,

Mercedes-Benz E 220CDI 194ks 9G tronic LED registriran 2017

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 20:54 , ,

Mercedes GL 350

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 20:22 , ,

Mercedes-Benz C300 AMG Hybrid

25 000 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 20:21 ,

Mercedes Benz C Class

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 18:44
Link:
, ,

***Mercedes C180d FULL LED*** 117000km

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 17:26 Shitorja , ,

MERCEDES A200CDI 2005GOD AVANGARD

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:51 Shitorja ,

Mercedes-Benz ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 Avtocentar

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:46 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 220cdi 125kw 2009 Avtocentar

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:38 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 220cdi 110kw avtomatik 2005 Avtocentar

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:34 Shitorja ,

MERCEDES 123 240 DIZEL 1981god.

5 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:14 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI elegance 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 15:22 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 200cdi avantgarde moznost na rati 2010

9 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:20 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180CDi 110ks avtomatik mozna zamena 2015

12 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 14:32 ,

Se prodava

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 12:37 , ,

Mercedes-Benz A160 benzin 1999 klima atest plin full

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 12:33 ,

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 12:33 ,

Mercedes-Benz ML 250

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 12:33 , ,

Mercedes-Benz E220D 4matic

47 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 10:21 Shitorja , ,

Mercedes C 320 CDI 2007 God 7G-Tronic Menjac “Full Oprema”

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione