Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:49
Линк
, ,

Mercedes-Benz CLK 240

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:43
Линк
, ,

Mercedes-Benz E class 9G-tronic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 13:49 , ,

Mercedes-Benz CLK 240

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:07 , ,

Mercedes-Benz A160 benzin 1999 klima atest plin full

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:43
Линк
, ,

Mercedes-Benz E class 9G-tronic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 11:34 , ,

Mercedes-Benz E 350cdi 4matic full oprema F1

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 22:28 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 500 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 17:22 , ,

Mercedes-Benz CLK 200 avangard

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 22:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 dizel 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 02:48 , ,

Mercedes-Benz E 200 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 12:07 , ,

Mercedes-Benz GLK 320 7G

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 17:00 , ,

Mercedes-Benz B180 CDI 2.0dizel 80kw

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 12:25 , ,

Mercedes-Benz A 160cdi 2003 so 185000km

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 11:13 , ,

Mercedes-Benz A150 Ch

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 06:10 , ,

Mercedes-Benz 220 vo top sostojba

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 03:51 , ,

Mercedes-Benz B150

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 16:43 , ,

Mercedes-Benz A160 2000

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 22:20 , ,

Mercedes-Benz S350 long 2010 4matic

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 12:32 , ,

Mercedes-Benz E270 w210 odlicna sostojba

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:58 , ,

Mercedes-Benz C220 moze i zamena

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 19:00 , ,

Mercedes-Benz E250 CDI 4matic 4x4

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 01:43 , ,

Mercedes-Benz S 500 long

15 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 21:21 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

8 050 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 18:16 , ,

Mercedes-Benz E200 2014 65.000km

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Nën 14:54 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI automatic

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 23:38 , ,

Mercedes-Benz E300 Bluetec Hybrid

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 19:15 , ,

Mercedes-Benz C200 redizajn

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:00 , ,

Mercedes-Benz S 350 4Matic long bluetech diesel

57 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 08:39 , ,

Mercedes-Benz E200 blueeficience avtomatik 2012

11 000 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 00:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 15:09 , ,

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 10:34 , ,

Mecedes-Benz A 150 klasa 2006

4 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Nën 20:57 , ,

Mercedes-Benz E 220 Avantgarde

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 11:47 , ,

Mercedes E270 CDI Avantgarde

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 15:20 , ,

Mercedes-Benz E 200 classic.

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 22:43 , ,

Se prodava Mercedes Benz GLC 220D 4MATIC AMG

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Tet 22:21 , ,

Mercedes-Benz GLE350d coupe 4matic AMG

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 16:56 , ,

Mercedes-Benz C220

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:27 , ,

Mercedes Jeep

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 05:02 , ,

Се продава Мерцедес А класа

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 23:19 , ,

Prodavam GLE 250, GL 350, ML 350, E300

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi 125ks registrirana

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 22:30 , ,

PRODAVAM MENUVAM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 02:57 , ,

Se prodava mercedes C- clasa

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 13:55 , ,

Mercedes-Benz E 200 benzin plin 1996

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 15:44 , ,

Mercedes-Benz A170 dizel 2002

1 599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 11:56 , ,

Mercedes-Benz A 140 1999

1 700 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 19:32 , ,

Mercedes-Benz E 220cdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione