Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Strumicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Strumicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Strumicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Qer 20:54 ,

Mercedes - Benz gl 350 cdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 20:45 ,

Prodavam

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Maj 14:44 ,

Mercedes-Benz B180

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 10:38 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Mar 15:03 ,

Mercedes-Benz ML 320 2008 dizel

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 10:30 ,

Mercedes-Benz ML 320 mnogu dobar

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 18:08 ,

Mercedes-Benz E 220

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 21:39 ,

Mercedes-Benz 2011 dizel

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 11:44 ,

Mercedes-Benz E 220cdi dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 14:11 ,

Mercedes E280 CDI V6 3.0 Automatic 7G Tronic

7 700 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 00:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 15:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 10:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI klima uvoz od Germanija

4 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 08:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 01:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 11:43 ,

Mercedes-Benz ML 270

5 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 09:09 ,

Mercedes-Benz E270

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Nën 13:45 ,

Mercedes-Benz ML 320 itno

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 16:43 ,

Mercedes-Benz CLK 270 vo odlicna sostojba

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 01:46 ,

Mercedes E320 cdi facelift

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 16:50 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4MATIC

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 21:40 ,

Mercedes-Benz GL 350 AMG*off-road*7GT*Distr*Panorama*M

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:31 ,

Mercedes-Benz GL 350 AMG*off-road*7GT*Distr*Panorama*M

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 14:40 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI avangard

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 12:02 ,

Mercedes-Benz S350

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 00:10 ,

Mercedes-Benz CLS 350 2011

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 21:55 ,

Mercedes-Benz 300 dizel 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Qer 20:49 ,

Prodavam E 320

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 12:07 ,

Mercedes-Benz C250 CDI

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 19:07 ,

Mercedes-Benz A class cdi 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 18:55 ,

Mercedes Benz B 200 TRUBO

5 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 11:26 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 180 cdi

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 18:58 ,

Mercedes S350 Long 4matic

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:58 ,

Mercedes-Benz CLS 63 Amg 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 22:35 ,

Mercedes-Benz 300 -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 20:06 ,

Se Prodava Luksuzen Mercedes AMG C-Coupe

26 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 08:31 ,

MERCEDES ML 320 CDI UVOZ OD CH����������������

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 23:16 ,

Mercedes-Benz E 350 avangard

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 16:52 ,

Strumica

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 10:43 ,

MERCEDES-BENZ C 200CDI

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 09:13 ,

Mercedes-Benz ML 320 -08

11 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:16 ,

Mercedes-Benz B180 CDI AMG

11 500 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 02:09 ,

Mercedes-Benz C 200 -01

2 500 MKD

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Nën 18:36 ,

Mercedes e220 coupe

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 21:08 ,

Се продава Mercedes S320 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 14:26 ,

Mercedes-Benz A140 -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 01:46 ,

Mercedes-Benz E Klasse Coupe E 350 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 18:57 ,

Mercedes E250 CGI Coupe

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Strumicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione